Жахливе обслуговування

loverin 19 февраля 2019, 11:11
Я би не писала поганий відгук лише через те, що годину не могли підключити активізувати) мою зарплатну картку, в результаті мою іменну яку я чекала тиждень викинули і видали мені саму звичайну. Буває різне. Але хамські випади зі сторони працівниці карткового відділу — це занадто. Вибачте мене, я не прошу бути до мене сильно доброзичливою чи посміхатися (як це роблять професіонали інших банків), але до клієнта не можна бурчати «нашо давати такий телефон на якому нема грошей?» «не могла поповнити свій мобільний спочатку?» чи голосно при клієнті возмущатися «задовбала ця міська рада!» (міська рада — їх корпоративний клієнт, і я там працюю, працівниці це було відомо!) Можливо для цього банку таке спілкування як у Олійник Аліси — в порядку речей, нажаль вимушена бути клієнтом через зарплатний проект, але додаткові послуги банку я б ніколи нікому не рекомендувала б. Єдиний + це зняття готівки в будь-якому банкоматі.

barash
barash
27 февраля 2019, 21:54
Доброго дня! Читаючи цей «поганий відгук» я чесно кажучи здивована написаним… Дуже давно працюємо з Укргазбанком і ніколи зі сторони працівників банку не було «такого хамського спілкування». Завжди привітні, нададуть відповідь на будь-яке поставлене запитання, допоможуть порадою. Неоднократно звертаємось і до працівників карткового відділу… Аліса Олійник чудовий працівник. Вона компетентна і вічлива, дуже добре знає свою роботу. Складається таке враження, що попередній коментар написаний помилково.
ilona75
ilona75
1 марта 2019, 15:32
Тривалий час наше підприємство обслуговується в Укргазбанку. Саме Аліса Олійник займалась оформленням карток всім працівникам. Звичайно, кожна людина має свою думку, але після прочитаного коментаря ми всі були шоковані!!!.. Оскільки, з першого дня нашої співпраці вона показала себе як комунікабельний, висококваліфікований спеціаліст, уважно та з повагою віднеслась до нас, як до клієнтів даного банку, надала повну консультацію, вирішила всі посталі питання, так як багато хто не був обізнаний і не мав практики користування послугами банку взагалі. Можемо сказати лише одне — вона є майстром своєї справи, так як оперативно оформлює картки, професійно виконує свою роботу і за нею ми спостерігали лише ввічливе спілкування. Тому, дуже важко повірити, що вищевказана ситуація взагалі можлива…
klient bank
klient bank
2 марта 2019, 22:02
Нешановна loverin,
Якщо Ви така «борцуня» за справедливість і так переймаєтесь міськрадою, то принаймні не ховайтесь за ніком. Ваше ж обурення справедливе, чи не так? То чого Вам боятись? Правди? Дивно!
Якщо Ви працюєте в міськраді!? – то Ви державний службовець і ви знаєте етику ділового спілкування, до якого коментарі на сайтах не входять!
Якщо ця людина Вас образила то чому Ви в очі не сказали те, що так гарно розписуєте в інтернеті? А якщо не особисто Вам це сказали, тоді виникає питання де взагалі Ви взяли цю інформацію!? І хто дав Вам право у публічному просторі називати ім’я та прізвище особи, з якою Ви особисто не спілкувались, і яка Вас особисто не образила? Ви щось там почули? А може Вам тільки так здалось?
А з особистого досвіду можу сказати що Аліса Олійник чудовий і компетентний працівник! Фахівець своє справи! Неодноразово допомагала і консультувала!
Шановна Пані Аліса дуже дякую Вам за гарну працю!

Курс валют в Укргазбанке

Курс валют в Укргазбанке