крадуть гроші з рахунку

Капука Капука 14 декабря 2018, 14:12
Отделение по адресу: Херсон, ул. Перекопская, 21
жахливі робітники банку, хамили мені за те, що я запитала чому в меня з рахунку списували кошті без мого відома, загальна сума
150грн., чому мене не повідомили, що буде зніматися плата за обслугованя рахунку. Щей дівчина Майстеренко Катерина відповіла мені «а почему банк вас должен „повідомити“( с сарказомом що я розмовляю українською мовою)?» можливо було вічливо мені розяснити чому такі дії були виконані банком, взагалом я їм повідомила ці дії не законі. Маючи диплом магістра с бухгалтерського обліку та аудити, банк зобовязаний вас повідомити про будья-які зміни щодо вашого рахунку, наприклад: зміна комісії, введеня або підключення будьяких платних послуг до рахунку, повідоміти за номером телефона чи письмовому вигляді! Але зрозуміло що за таку сумму не хто не буде судитись!

Виявляється що розмовляти українською мовою соромно в місті Херсоні? так невжеш я ж забула в державному банку потрібно знати лише російську мову!
в заголом жахливе відношеня до клієнта банку, з боку 3- х робітників, але на кассі дівчинка дуже вічливо дівчинка працювала с такого шоку не запамятала як її звати ( перша касса 14.12.2018)

не рекомендую цю установу, так як власно чула як жіночка розмовляла шепотом и говорила — як мы это проведем у нас нет копий паспортов, это же просто поручители?

Закрила рахунок!
Минфин
Ответ администратора
17 декабря 2018, 17:44
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 17.12.2018).

Курс валют в Укргазбанке на сегодня

Курс валют в Укргазбанке на сегодня