Закриття відділень ПАТ «Укркомунбанк»

anetreba anetreba
9 декабря 2014, 11:53
1
Звернувся на горячу лінію Мінфіну з питанням стосовно роз'яснення, як у цей час, коли в містах всі відділення ПАТ «Укркомунбанк» закриті і головний офіс в Луганську теж, можна розірвати договір з ПАТ «Укркомунбанком» про строковий депозитний вклад у зв'язку із закінченням терміну його дії та отримати свій депозит. Чекаю на відповідь компетентних осіб.
Але питання ще в іншому — чому керівництво ПАТ «Укркомунбанк» не перенесе свій головний офіс з окупованого Луганська, наприклад до Северодонецька, який знаходиться під контролем уряду України, з метою налагодження роботи банку і виконання своїх обов'язків перед клієнтами. Адже клієнтів в Луганській області, перед якими цей банк не виконав зобов'язань, багато. Серед клієнтів банку — службовці органів місцевого самоврядування, яких у свій час «добровільно-примусово» «умовили» перейти до ПАТ «Укркомунбанк» на обслуговування по зарплатним рахункам. Так само, на рахунках в банку залишились зарплатні кошти робітників, які не можуть ними скористатися з тієї ж причини.
Мені вважається, що закриття ПАТ «Укркомунбанк» і його відділень під приводом знаходження центрального офісу в окупованому Луганску та припинення банківської діяльності взагалі більш нагадує хитру і непорядну стратегію його керівництва приховати свою платіжну неспроможність.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться