Повернення вкладів

Spirulina Spirulina
21 мая 2014, 14:57
5
Багато з Вас говорять про те, що Фонд гарантування вкладів буде повертати кошти… Але якщо прийняти до уваги те, що зараз по Україні закрито вже декілька банків, то чи вистачить фонду ресурсів для виплати коштів всім вкладникам… А враховуючи політичну ситуацію в України, то це і зовсім не дивно. Я наприклад, все-таки переоформила вклад терміном на 2 місяці, там якраз акційні умови — 25,5% (доволі висока ставка) і чекатиму покращення. Можливо зараз варто просто трішки заспокоїтись і підтримати банк, який щомісяця справно виплачував відсотки вже стільки часу?!

Комментарии (2)

+
0
Nikolay1986
Nikolay1986
21 мая 2014, 17:07
#
Банк відстійний! Вже пішов 4-й місяць як банк не виконує своїх зобовязень, а саме — не повертає вклади! Підтримувати цей банк — те ж саме, що піраміду МММ, коли вона вже розвалюється і у всих паніка, а ти чекаєш покращення, що все буде гаразд. Ні, навіть не те саме, в МММ хоч відсотки більші. Хожу забираю по 500 грн. в день, а сьогодні і вчора навіть в них відмовили. Це нахальне насміхання над вкладниками. НЕ думаю, що вони зміни будуть на краще без пікету НБУ. Хто ЗА?
+
0
Spirulina
Spirulina
21 мая 2014, 17:18
#
Як на мене, то це вже занадто радикально Але ж % банк виплачує регулярно і без затримок… Одним словом, мені здається зараз така ситуація, що — або можна добре заробити, залишивши гроші в банку, або прогоріти… хоча думаю, якби в банку були б вже аж такі проблеми, то 4 місяці у скруті, як ви кажете, він би не протягнув…

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться