Безпідставне блокування рахунку, надання фіктивних обвинувачень

maksym1MA 11 ноября 2023, 19:16
18.10.23 я отримав кошти на власну картку в спортбанку. Через дві години мені заблокували видаткові операції. Підтримка банку сказала, що на мене є скарга, але не змогли назвати яка вона і від кого.
Кожен наступний день з 18 по 24 жовтня я писав та дзвонив в підтримку Спортбанку і кожен раз мені відповідали, що є скарга, але деталей не надавали. В цей же період мені заблокували картки Приватбанку, Райфайзен, ПУМБ, ІЗІ, ТАС. Також заблокували рахунки двух моїх друзів в ІЗІ, Спортбанку, Привату, моно. Чому заблокували картки моїх друзів взагалі являється загадкою для мене.

25.10.23 спортбанк в чаті підтримки написав наступне.

До банку надійшла постанова, яка у нас ще опубліковується за вашими особистими данними — ЄО — 59852 18.10.2023 18/10/2023 12:04:13 18 700.00 гривні. Мені запропонували звернутись до поліції для врегулювання питання.
Я це зробив, написав заяву до поліції, щоб вони мені допомогли розібратись в цій ситуації та пояснили як фігурує моя особа в постанові, яку надали в чаті підтримки.
Номер мого звернення до поліції ЄО-45793 від 03.11.2023.
Також я звернувся до ТАСКОМБАНКУ, оскільки Спортбанк працює на ліцензії цього банку, з проханням надати пояснення по цьому зверненю, на що ТАС відповів, що скарги на мене не існує та що спортбанк утримує кошти через проблеми з ІЗІ банком.
Щоб врегулювати питання з ізібанком — я просто закрив там рахунок.

Через деякий час мені позвонили з поліції стосовно мого звернення і сказали, що за номером постанови, яку надали мені в чаті підтримки Спортбанку немає ніяких зареєстрованих заяв та запропонували подати в суд на Спортбанк за безпідставне утримання коштів та фіктивні обвинувачення, які потягнули за собою розірвання цивільно-правових відносин з іншими банками в мене та моїх друзів.

Коли я зрозумів, що спортбанк надав мені фіктивний номер звернення, через який мені закрили рахунки в інших банках, я вирішив подати на спортбанк заяву до НБУ, зареєстровану за номером № М-215549/23146 від 27.10.2023 року, де попросив перевірити ці дії банку.
А потім, коли поліція остаточно підтвердила, що зверення дане мені в чаті підтримку банку відсутнє в реєстрах і запропонували подати в суд на банк, — знаючі це, я ще написав одну заяву до НБУ на перевірку законності дій банку в данному випадку, оскільки спортбанк надав фіктивні обвинуваченя, розіслав їх по іншим банкам, через що я розірвав ділові відносини в декількох банках. Номер другого звернення до НБУ — М-215549/24159 від 10.11.2023 року.

Після цього другого звернення, 10.11.2023 мені вирішили розірвати в спортбанку договір без пояснення і звернення ЄО — 59852 18.10.2023 18/10/2023 12:04:13 18 700.00 гривні, яке вони надавали раніше зникло.

11 ноября 2023, 20:22
«Прошу надати пояснення стосовно цієї ситуації та запропонувати варіанти компенсації за завдану шкоду у вигляді розірвання ділових відносин через дії спортбанку. Спорбанк якось вплинув на їх закриття, тепер прошу допогти відновити втрачені рахунки.»

Это разве что вы суд выиграете , то может какую то компенсацию и сможете получить .
Добровольно банк хрен что даст. Да и восстановление счетов вряд ли возможно.

Банки себя в этом плане обезопасили — в договорах с клиентами указывают, что в одностороннем порядке могут разорвать обслуживание
mmarkov
mmarkov
11 ноября 2023, 21:00
Ну глянем еще , ну спорт еще те мошенники
sergey057
sergey057
15 ноября 2023, 13:57
15 ноября 2023, 17:08
«Спорт банк и Изи банк одного поля ягоды ,счета блокируют, средства не возвращают, постоянно что-то придумывают«

Сейчас ВСЕ основные банки блокируют за определенный набор действий клиента.

Почитайте отзывы на этом же сайте — одни и те же отзывы ОБО ВСЕХ банках. И Моно блокирует, и Ощад, Приват блокирует, ПУМБ, А банк, Райф, ДА ВСЕ основные банки.

Так, что Изи и Спорт в этом плане, не хуже и не лучше от остальных
dmytrek
dmytrek
18 ноября 2023, 8:28
Ідіть в суд і відсуджуйте пеню та компенсацію за репутаційну шкоду шляхом введення в оману.
maksym1MA
maksym1MA
19 ноября 2023, 19:29
Думав МІНФІН відповість, але він також мовчить
PotatoKing
PotatoKing
20 ноября 2023, 9:48
А до чого тут Мінфін? По-перше, цей сайт не міністерський, а по-друге, навіть міністерство нічого тут не вдіє, бо всі питання до банків, то до Нацбанку, куди ви вже звернулись))
iksar
iksar
7 декабря 2023, 13:46
В мене схожа ситуація. Написав вам в особисті повідомлення
karp0925
karp0925
7 декабря 2023, 16:35
Вот, почитайте, сколько дней банк может блокировать средства.

Главная / Банки Украины 🏦 / sportbank 💰 / Отзывы о sportbank 📝 / Безпідставне блокування рахунку, надання фіктивних обвинувачень