небезпечно. закрив рахунок.

denys ceo 10 ноября 2023, 15:56
Деякий час, я не користувався послугами цього банка, але нещодавно вирішив передивитися, які є переваги, і можливо, якоюсь із послуг можна було би скористатися. І добре, що я почав перечитувати умови і тарифи, і побачив, що з’ясовується, що обслуговування недіючого рахунку, не безкоштовно. Тобто, НЕ користування послугами — коштує грошей! НЕ діючим рахунком вважається той, по якому не здійснювалися операції протягом 180 днів. Я не користувався, здається приблизно стільки скільки іде війна. Вартість НЕ користування — 100₴ в місяць. Але мені пощастило, здається в мене було 9₴ на рахунку «рюкзак», і можливо саме тому мені не нараховували ці 100₴ в місяць. Інакше я був би винен банку за 2 роки 2400₴. Я спочатку трохи Вигів офігів, тому що якщо ці кошти знімаються з кредитного ліміту то очевидно, що на них би нараховувались відсотки. Якщо би це було так, то це було би просто треш. Як з’ясувалося, що за рахунок кредитних коштів ці 100₴ в місяць не утримуються. Яке полегшення! З мене здеруть всього тільки 2400₴! Процентний лічильник мені не включать! Ось воно щастя! Але в мене щастя щастя подвійне, бо щось було в рюкзаку, ті самі 9₴ і напевно це сприймалося, як рух по рахунку. Отже двічі видихнувши, я зроблю собі 3-є щастя — розпрощаюся з цим банком (можливо. На даному моменті написав заяву, і надіюсь, що там мій рахунок просто закриють. Хоча я бачу інші коментарі на цьому сайті, що не всім так щастить, і закрити рахунок виявляється проблематично).

Lolik1837
Lolik1837
10 ноября 2023, 16:21
«. Інакше я був би винен банку за 2 роки 2400₴.»

Не были бы вы ничего должны. Читайте внимательно. Только с личных средств высчитывалось бы 100 гривен в месяц. В «минус «бы не загонялись .

Я не в восторге от Спортбанка. Но меня больше раздражает его лимиты на бесплатный перевод денег- не более 30 тысяч в месяц. А больше уже с комиссией

А так… банком пользоваться можно и пользуюсь . Из удобств — депозит «до востребования» (он же рюкзак) ставка 10%. Это очень прилично в сравнению с другими .

П.С. Еще очень раздражает , что обещают до 62 дней грейс периода, но если внимательно почитать банковское приложение , то можно там увидеть, что погасить долг надо ДО 25 числа. То есть фактически грейс период до 55 дней, а не до 62. И очень многие на этом «накалывались» и попадали на проценты
14 ноября 2023, 14:02
«И очень многие на этом «накалывались» и попадали на проценты».
Саме таке відношення до клієнта, як до лоха, в розрахунку щоби він не побачив та «наколовся» найбільше і вибішує.
14 ноября 2023, 14:09
«Только с личных средств высчитывалось бы 100 гривен в месяц. В «минус «бы не загонялись»
Ні, був би винен.
Я отримав відповідь в підтримці банку, і, як тільки, (після періоду неактивності, наприклад два роки) я знов починаю користуватися, то з позитивного балансу, знімають як раз ось ці 2400₴ тобто 24 міс по 100₴.
Fantomas2020
Fantomas2020
10 ноября 2023, 16:53
Сейчас у многих банков такое есть, как тариф за обслуживание неактивного счёта. У большинства такой период «неактивности» от 180 дней. Поэтому, если не планируется пользование картой от полгода и более, то проще закрыть счёт, а открыть позже в случае надобности. В идеале, чтобы не пропустить срок неактивности, проводить хотя бы одну операцию по карте в месяц.
14 ноября 2023, 13:58
Саме так я і зробив — закрив рахунок.

Главная / Банки Украины 🏦 / sportbank 💰 / Отзывы о sportbank 📝 / небезпечно. закрив рахунок.