Блокування рахунку

Олександр Янжула 9 ноября 2023, 12:47
Заблокували рахунок більше місяця назад. Кажуть фінмоніторинг перевіряє щось, що саме не уточнили, питаю скільки часу займе перевірка моїх 20ти транзакцій. Кажуть не відомо. Ніхто нічого не знає, але рахунок ми вам заблокуємо, дуже непрофісійно.Не банк, а шарашкіна контора якась. Як прискорити перевірку невідомо, кожного дня залишаю запит, але їм фіолетово. Не рекомендую користуватись цим банком

shevchouk
shevchouk
10 ноября 2023, 12:32
Особисто я скаргу в НБУ написав. Розумію, що навіть, якщо розблокують рахунки то буду їх однозначно закривати.

Але у мене історія трохи інша, скарга прийшла в ізібанк на якусь операцію поповнення, банк не признається на яку. І вимагають пояснень. Вияснив це на третій день), бо в чаті 2 дні повний ігнор.
sergey057
sergey057
10 ноября 2023, 15:26
После принятия решения они ещё будут выплачивать месяцами, если не дай бог был депозит в евро или долл, то по нижнему курсу выплатят нагрев крепко на этом обмене. Поддержка у них более менее, но там никто ничего не решает, врут при звонке, дают информацию котора не соответствует действительности. Такое впечатление что поддержка к банку отношения не имеет и живет своей жизнью в своем мире. Очень жалею что связался с этим банком, не смотря что пользовался более года , они кинули на одном только курсе около 13к грн
karp0925
karp0925
7 декабря 2023, 16:42
Вот, почитайте, сколько дней банк может блокировать средства.