Не повертають кошти! ПЕРЕВІРКА ТРИВАЄ ВЖЕ БІЛЬШЕ 2 тижнів

Вікторія Чернігов 18 октября 2023, 17:55
Доброго дня. Ще 3 жовтня 2023 року, я надала всі підтверджуючі документи, про походження коштів, все розписала, сьогодні 18 жовтня, і відповіді я досі ніякої не отримала, кошти мої заморожені і я не можу ніяк їх зняти або перекинути, в чаті постійно пишуть, що перевірка триває, так скількі ж вона може тривати, в монобанку, все за 20 хв перевірили. На моє прохання, написати заяву та закрити рахунок і перерахувати кошти на мій інший рахунок, кажуть, не можна поки йде перевірка. Так це можна і 10 років чекати.

Volodymyr Cherkasov
Volodymyr Cherkasov
19 октября 2023, 10:06
Пишите жалобу в НБУ https://bank.gov.ua/ua/consumer-protection/citizens-appeals — пора прекратить подрыв экономики Украины этим банком! Это финансовая диверсия!
22 октября 2023, 5:57
Напишу! Дайте пож образец
22 октября 2023, 6:24
У банка таскомбанк, спорт банк, изи банк явные финансовые проблемы! Блокируют всех подряд под видом фин мониторинга что бы хоть как-то сдержать отток. Мое мнение что у банка есть проблема с ликвидностью, и она блокирует всех подряд с целью удержания средств, под благим предлогом борьбы с отмыванием средств и т. д.
shevchouk
shevchouk
7 ноября 2023, 23:19
Как решилось, поделитесь опытом.

Главная / Банки Украины 🏦 / sportbank 💰 / Отзывы о sportbank 📝 / Не повертають кошти! ПЕРЕВІРКА ТРИВАЄ ВЖЕ БІЛЬШЕ 2 тижнів