мошенники и ворьё

Volodymyr Cherkasov 10 октября 2023, 8:52
Открыл у этих проходимцев счет и депозиты на сумму 1250000 гривен. Попросили объяснения, откуда деньги. Предоставил им договор купли-продажи квартиры. В итоге банк в одностороннем порядке решил приостановить деловые отношения и попросил предоставить реквизиты для перевода денежных средств. Реквизиты я предоставил, деньги они НЕ перевели. Предъявлять какие-то либо доказательства о переводе денег отказываются, в приложении меня заблокировали (я не могу им пользоваться). Деньги украли и пользуются ими без моего разрешения и бесплатно. Служба поддержки банка в телеграмме морозится. Не рекомендую с ними связываться. Буду жаловаться в НБУ и полицию.
sportbank 10 октября 2023, 9:59
Вітаємо!

По вашому рахунку було встановлено обмеження через проведення перевірки відділу фінансового моніторингу.
Дана перевірка, а також обмеження рахунку здійснюється керуючись частиною першою статті 15 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» від 06 грудня 2019 року № 361-IX.

Певно ваші пояснення недостатньо переконливі й тому банк вирішив припинити співпрацю з вами.

Залишок коштів переведено на ваш рахунок відкритий в іншому банку, що ви зазначили у заяві.

Сподіваємось на ваше розуміння.
Бережіть себе!

10 октября 2023, 9:50
Хто поставив кнопку «Проблема решена» ??? Меньше години пройшло з моменту публікації відгуку!!! Ніяка проблема не вирішена!!!
Moderator
Moderator
10 октября 2023, 10:01
Відповідь надана в особисті повідомлення.
10 октября 2023, 9:53
Жулики и мошенники! Суть обращения не в том, что вы «припинили ділові стосунки зі мною». Суть обращения в том, что вы украли мои деньги!
10 октября 2023, 10:26
Володимире, 04.10.2023 було успішно переведено весь ваш залишок на ваш інший рахунок, що ви вказали в заяві.
На вашу електронну адресу ми надали вам RRN код платежу.
10 октября 2023, 11:12
По RRN коду Монобанк проверил ваше отправление и написал следующее : платіж було повернуто до банку-відправнику 05/10/2023

т. е. уже 10 октября, а все это время, вы мне лапшу на уши вешаете, что у вас нет моих денег.
10 октября 2023, 13:58
Напишіть запит в НБУ щодо того коли саме платіж пройшов СЕП НБУ (з спортбанку в монобанк).
з монобанку витягніть квитанцію про повернення коштів банку-відправнику.

і так спортбанк це рідкісний шлак і дуже низький рівень (я б сказав найнижчий з усіх наших необанків)
10 октября 2023, 14:52
Дякую, вже під тиском тяжких звинувачень ці крохобори визнали, що мої грощі у них на рахунку!!! зараз шукаю інший банк, який прийме платіж, бо після перебування моїх грошей на їхньому рахунку вони стали «брудні» ((
Скаргу до НБУ надіслав!
10 октября 2023, 18:15
Бажаю удачі тільки з ними. вони мені заблокували картку бо я оплатив в фізичному магазині в стамбулі, хоча я робив селфі і дав штамп з паспорта як фото. а потім як розблокували то заборонили витрати під соусом «ви платили онлайн і у вас ліміт на інтернет-оплати 0», хоча оплата була в шопінгмолі і карткою моно пройшло відразу
10 октября 2023, 11:36
Ого, історія)) Судячи з усього вас не де не хочуть обслуговувати…що ж там за походження коштів, бо стаття 15 закону Україні то сильно!
10 октября 2023, 11:43
Да, самое интересное, что тупо на нее ссылаются, без подробностей и разъяснений.
10 октября 2023, 11:55
Так, я, а яке походження коштів? Це треба рашку зброєю спонсорувати і гроші за це отримувати) то звичайно, жоден банк не захоче мати справу грошима рашки ще й за таке!
10 октября 2023, 12:38
Я ж написав — продаж нерухомості
11 октября 2023, 19:48
Якщо кошти за продаж нерухомості ви отримали не безготівковим переказом на рахунок, а готівкою від покупця, то ваші гроші тепер ніде не приймуть. За законом операції від 50 тис. грн. повинні бути безготівковими. Тобто, так, якщо готівка, то з точки зору закону це будуть брудні гроші.
22 октября 2023, 12:31
Гроші я отримав безготівково, також додав виписку з банку!
23 октября 2023, 21:08
Це добре. Значить, ваша задача була показати, звідки ці гроші отримав покупець. Сума у вас така, що в любому випадку потребує фінмоніторингу, тож в будь-якому банку, побачивши призначення платежу, де вказано, що вас заблокували за відмивання, просто повернуть переказ.
FenixUA
FenixUA
10 октября 2023, 12:49
Схоже потрібна нова заява на переказ коштів і потрібно думати який банк прийме кошти з таким призначенням платежу, точно не моно, приват, райф і т.д. Якщо тут не можуть знайти коштів, той же RRN код платежу в моно запитати можна, щоб по ньому повернення вже тут знайшли
10 октября 2023, 12:51
Вони не дуже хотіли його надавати та шукати гроші, щоб дошве їх у себе крутити … шахраї
10 октября 2023, 16:20
Ваші кошти перераховано на новий рахунок, що ви вказали у новій заяві. Будь ласка, зверніться до свого банка отримувача задля отримання платежу.
10 октября 2023, 18:00
Ви навмисно зробили підозрілий платіж, кошти знов заблоковано
10 октября 2023, 18:33
Подивіться чи в законі прописано що можна отримати готівку в касі банку. раз вони зарахували платіж без проблем то хай і видають готівку
10 октября 2023, 18:56
Меня нет в Украине …
10 октября 2023, 20:41
Я не в Украине
10 октября 2023, 21:05
Https://zakononline.com.ua/court-decisions/show/100668708 — аналогичное решение суда по иску к ПриватБанку
stropa
stropa
22 октября 2023, 5:45
Ужасный банк! Тоже хочу написать жалобу в нбу!
25 октября 2023, 12:00
Я вот примерно так написал:
Прошу дать правовую оценку действий должностных лиц банка и наказать виновных в нарушении моих прав, а так же закона Украины об обращении граждан и закона № 361-IX.
Суть моего обращения следующая: без каких-либо обоснований мне в приложении банка пришло уведомление о прекращении деловых отношений с банком по их инициативе. В переписке с Ботом в Телеграмм канале банка … сентября 2023 года я попросил прислать аргументированный ответ. В итоге …2023 года мною был получен ответ, который не то что не устраивает меня, а является формальной отпиской. В нем нет обоснованного отказа, аргументации, а ссылка на закон Украины «Про запобігання та протидію
легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом,
фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового
знищення» вообще вызывает мое недоразумение и оскорбляет меня как законопослушного гражданина. К обращению прикладываю скриншоты переписки, а так же ответ банка на мое обращение. В связи с этим прошу провести проверку законности действий банка и отменить данное их решение.
5 марта 2024, 12:36
Ну шо, догралися ??