Привіт Вікторії

Hobot666 10 октября 2023, 2:32
Відкрив карту з цікавості. На початку своєї роботи sportbank пропонував цікаві плюшки у виді кешбеку 10%, депозит рюкзак, зняттям готівки без комісії до 50 тис. гривень. Очевидним було не ідеальна, дуже повільна апка. На разі вони всі плюшки прибрали, добавили комісії там де їх взагалі не очікуєш (які зʼїдають всі переваги рюкзака) і залишилась неконкурентна мобільна апка, яка і на разі дуже повільна в роботі. Вишенкою ще є те, що деякі транзакції не відобраються в sportbank і дізнатися про їх існування можна порівнявши дебіт з кредітом (порада суппорта). Я взагалі не розумію хто цим дном користується у 2023 році. Навіть якщо вас заблокували в mono, раджу звернути свою увагу на Abank — неочевидно швидка апка і чудовий банк.

Також, в sportbank відсутні віділення, дуже тормознулий суппорт від якого нічого очікувати більше ніж в FAQ. Суппорт іноді дружній, але дуже не грамотний і не розбирається в своєму власному продукті.

До речі, перший банк в якому я ініціював закриття договору через «невидимі транзакції». Похоронена вся суть мобільної апки.

Також, «ТАСКОМБАНК» відхрещується від своїх колег зі sportbank називаючи це «у вас відкритий рахунок в іншому банку» і не приймає скарги згідно закону про звернення громадян. На письмові скарги відповідає — фахівець з розвитку бізнесу Sportbank.

Єдиний плюс — це дуже доброзичлива і розумна Вікторія з PR відділу. Дякую, Вікторія, за вашу роботу. Якщо у вас непорозуміння, Вікторія, це єдина людина яка змогла мені все розкласти по полицям. Її контакт майже в кожному коментарі — pr@sportbank.ua
sportbank
sportbank 10 октября 2023, 14:28
Вітаємо!

Наші плюшки нікуди не зникли, їх стало більше 😉
📎Ось, наприклад річний відсоток на ощадний рахунок Рюкзак виріс до 10%.
📎Кешбек на спорт 10% також доступний за умови, якщо ви маєте білу картку, потім відкриваєте депозит від 30000 грн строком від 3-х місяців і в результаті ваша біла картка перефарбовується в чорну, що дає можливість виконувати перекази на картки будь яких банків абсолютно без комісії, а також окрім 10% кешбеку на спорт отримувати 5% річних на залишок коштів.
📎Умови реферальної програми також оновились, тепер за запрошення друга ви можете отримати від 200 грн до 300 грн.
📎У нас також активно ростуть ставки по депозиту (наразі найвища ставка на гривневий депозит складає 17%, строком на 6 місяців). Ми випустили доларовий та євровий депозити.
Це не кінець, у нас ще є багато плюшок, акцій та вигідних пропозицій.

Відділень у нас немає і це є перевагою, оскільки вам не доводиться витрачати час та ресурси на те, щоб доїхати до відділення та простояти в черзі задля вирішення чого чи іншого питання.

Втім, ми врахуємо ваші зауваження щодо повільної роботи додатку, а також щодо роботи команди підтримки.
Також вдячні вам за позитивний відгук щодо роботи фахівця Вікторії та за співпрацю з нами. 🧡

Бережіть себе!

Volodymyr Cherkasov
Volodymyr Cherkasov
10 октября 2023, 9:38
Аналогічна ситуація … вкрали грощі і морозяться