ШАХРАЇ

Oksana3415 19 сентября 2023, 23:18
Жахливий банк. Сьогодні, 19.09.2023 року, я з іншої країни перерахувала кошти у розмірі 493.35 грн. через
Paysent на картку цього банку. З мого банку суму списали, а ось в цьому банку суму заблокували. Під час спілкування зі службою підтримки оператор сказав що не бачить такої транзакції і списав з картки щє 1500 гривень. Це що таке, як розуміти такі дії, особливо під час війни? Схоже, потрібно звернутись до поліції з усіма скріншотами листування, а також повідомити, що ви обкрадаєтє війсковослужбоців, бо це картка саме військового. Поверніть кошти в повному обсязі.
sportbank 20 сентября 2023, 11:09
Вітаємо!

Повідомляємо вам, що термінал сервісу EASY-EP було внесено в чорний список у цілях безпеки, через те, що банк вважає його ненадійним.  Зарахування коштів через цей сервіс на картки нашого банку обмежені.
Рекомендуємо вам скористатись іншим сервісом.

Сподіваємось на ваше розуміння.
Бережіть себе!

Oksana3415
Oksana3415
20 сентября 2023, 11:34
На яке розуміння ви сподіваєтесь, через ваші дії на картці заблоковані не тільки ці гроші, але і списано 1500 грн., які були переведені з картки українського банку. Поверніть кошти
20 сентября 2023, 13:08
Не розуміємо про які 1500 грн йде мова. Вас немає в нашій базі даних, певно ви не клієнт sportbank або вказали не вірні дані в заявці.
Якщо питання стосується іншого клієнта банку, то така інформація конфіденційна для вас, оскільки банк зберігає банківську таємницю. Нехай клієнт самостійно звертається до нас зі свого фінансового номера телефона і ми надамо йому консультацію.
20 сентября 2023, 13:26
Ми зв’язались з отримувачем та перевірили інформацію. Кошти у розмірі 493.35 грн. не було йому зараховано через причину, яку ми пояснили у відповіді на відгук.
Ця сума має повернутись банку відправнику.

Також жодних списань на суму 1500 грн немає.