Банк працює проти вас

yilob69917 27 августа 2023, 12:43
1. Я очікував повернення коштів, але так і не побачив повернення коштів у виписці в додатку впродовж 15 робочих днів. Після довгих суперечок з командою підтримки отримав наступну відповідь: Свідчення і доказом того, що кошти повернулися є збільшенням мого балансу на невстановлену суму. Скільки, в який час, стосовно якої транзакції було повернуті кошти банк встановити не взмозі. Банк рекомендує орієнтуватися на збільшення балансу на рахунку.

2. Процедура закриття рахунку не прозора. Я погодився з тим що рахунок закривається впродовж 45 днів. Але саму картку не закривають. Не можу добитися того, щоб закрили картку. Закрити картку не просто, потрібно весь час писати в підтримку.
sportbank
sportbank 28 августа 2023, 12:15
Вітаємо!

Якщо ви спочатку здійснили успішну покупку та у вас відбулось списання, а потім оформили в магазині повернення, то кошти мають зарахуватись до 3-х робочих днів від моменту здійснення повернення і така операція повернення буде відображатись у виписці с точною датою та часом.

А якщо ви виконали предавторизацію (ну наприклад предавторизація при замовленні таксі) і в цьому випадку кошти заблокувались до моменту списання, а не списались, то в момент їх розблокування у вас збільшується баланс, який можна відстежити між операціями.

Щоб перевірити інформацію по вашій ситуації, будь ласка, напишіть на нашу пошту скарг та пропозицій pr@sportbank.ua та вкажіть на цей відгук, щоб ми змогли ідентифікувати вас. Ми зв'яжемось з вами та допоможемо в вашому питанні.

Заздалегідь дякуємо!