Видають безготівкову операцію за готівку

14502962 21 августа 2023, 15:15
Робив я покупку на OLX з розрахунком карткою sportbanka. За одну купівлю схуд гаманець на 70 грн. допкомісії — не ті, які бере OLX сам по собі. А це взяв банк за переказ із моєї картки на карту продавця. Що відповіла підтримка:

**це комісія за переказ готівки на зовнішньому інтернет ресурсі.Перекази на сторонніх сервісах:
▪️Перекази до 4999,99 грн: 2% від суми операції + 5 гривень
▪️Перекази від 5000 грн: 0,5%, проте, мінімальна комісія — 100 гривень.**

Де мої безготівкові гроші стали готівкою — мені не зрозуміло. Такого в інших банках не зустрічав.
Я скасував своє придбання, але комісію мені повертати відмовилися.

**комісія на жаль не повертається, так як переказ було здійснено, та банк провів операцію.
Якщо ви виконали повернення вам буде повернуто виключно кошти які були переказані, не враховуючи комісію банку за проведення платежу.**

Яку роботу в цьому випадку зробив банк мені не зрозуміло — якщо продавець грошей не отримав. У тому ж Way4Pay ви можете скасувати транзацію і комісія повернеться.

Загалом, спортбанк — черговий банк, який піариться та хоче заробити на прихованих комісіях.
Свій депозит на 250 000 грн там закінчив, завтра забираю 110 000 і більше користуватися їхніми послугами не буду. А все почалося із 70 грн.
sportbank
sportbank 21 августа 2023, 16:45
Віталію, вітаємо!

Це залежить від того, як налаштований сам термінал на сервісі, де ви проводите розрахунок.
Розрахунок може буде здійснено шляхом покупки, а також шляхом переказу.
У вашому випадку сервіс OLX виконує розрахунки шляхом переказу, оскільки даний сервіс не виконує функцію торгової точки, а лише здійснює розрахунок між вами та між продавцем.

08/06/2023 15:12:08  вами була здійснена оплата на суму 3282,4 грн за послугу доставки через сервіс OLX.  Операція пройшла як переказ. Згідно з тарифами нашого банку, у вас була утримана комісія  за переказ (2% від суми + 5 грн.), оскільки даний переказ виконаний на зовнішньому сервісі OLX.

Радимо звернутись до служби підтримки сервісу, щоб уточнити умови та способи оплати, а також проконсультуватись стосовно даної ситуації. Надалі перед покупкою рекомендуємо вам уточнювати у самому магазині, як налаштований термінал.

Сподіваємось на ваше розуміння!
Бережіть себе!

Lolik1837
Lolik1837
21 августа 2023, 16:56
Я Спортбанк сам не сильно перевариваю , поскольку кроме размера месячного депозита , ничего толкового в нем нет. Но тут скажу так- АВТОР ОДНОЗНАЧНО НЕПРАВ,

Не вина Спортбанка в том , что хитрож.пый продавец настроил терминал не как покупку в интернете , а как перевод денег.

Кстати , вопрос к автору — покупка была в счет личных средств или в счет кредитных?
Fantomas2020
Fantomas2020
22 августа 2023, 11:30
Оплата была за счёт личных средств, если изучить тариф карты: перевод через иные сервисы. За счёт кредитных средств комиссия банка была бы 4,9%

Главная / Банки Украины 🏦 / sportbank 💰 / Отзывы о sportbank 📝 / Видають безготівкову операцію за готівку