Робота на 1000% погано, погано погано

Tana1973 15 июля 2023, 14:18
Я сутки воюю с спортбанком, це у той час коли країні і людям і так важко, коли в цей час треба бути разом. Державний виконавець зняв арешт з рахунків Монобанк, Приват відпрацювали на відмінно швидко і зрозуміло і прозоро. А от спортбанк виявляється нічого не тямлять або не хотять нічого робити. Цей банк виявляється через систему АСВП може заблокувати кошти, а зняти заборону не можуть. Державний виконавець просто не може виявити де набрали цю неграмотну та непрофесіональну команду. Я не рекомендую простим громадянами мати справу з цими шахраями.
sportbank
sportbank 17 июля 2023, 9:32
Вітаємо!

Закрити виконавче провадження по арешту банк ніяк не може, оскільки це робота суто виконавчої  служби. Банк може лише заблокувати чи розблокувати ваш банківський рахунок  відповідно до постанови виконавчої служби.

Якщо ваше ВП завершено, ваш виконавець має надіслати на юр. адресу ТАСКОМБАНК лист про зняття арешту і після цього ми зможемо розблокувати ваш рахунок.

Сподіваємось на ваше розуміння.
Бережіть себе!

Главная / Банки Украины 🏦 / sportbank 💰 / Отзывы о sportbank 📝 / Робота на 1000% погано, погано погано