Готуйтесь до судового позову !!!

Septor 6 июля 2023, 13:15
Вранці 06.07.23 намагався зайти до додатку вашого банку, та не зміг, набрав тех. підтримку, а мені сказали, що зі мною розірвато повністю відносини, пояснили та обізвали мені терористом, мене? військового, який вірою і правдою служить своїй Батьківщині!!! Підключаю ЗМІ та іду до суду. Ви ганебний банк. Я дуже надіюсь, що через суд я відберу у вас ліцензію. Підстав того що ви сказали не має і бути не може!!! Зустрінемось у суді. Я вам влаштую резонанс!!!
sportbank 6 июля 2023, 14:48
Вітаємо!

Відмова в підтриманні ділових відносин з вами керується частиною першою статті 15 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» від 06 грудня 2019 року № 361-IX.

Рішення прийнято на підставі виявлення підозрілих операцій (грошових коштів) за вашим рахунком та відсутності їх легальної природи.

Сподіваємось на ваше розуміння.
Бережіть себе!

Septor
Septor
6 июля 2023, 15:10
Чому не було сповіщення? Просто так, взяли і закрили рахунок не повідомивши мене, як клієнта!!! Ідіотизм!!! АНТИРЕКЛАМУ вашому банку в тіктоці та на ютубі я гарантую!!!
6 июля 2023, 16:22
На вашу адресу реєстрації через сервіс Укрпошти буде надіслано офіційний лист з поясненням та печаткою банку.
Lolik1837
Lolik1837
6 июля 2023, 17:04
«Чому не було сповіщення? Просто так, взяли і закрили рахунок не повідомивши мене, як клієнта!!!»

Вы наверное, не в курсе — по договору банк НЕ обязан предварительно предупреждать .
Причем такая практика НЕ ТОЛЬКО у Спортбанка. Во всех наших банках по договору банки не берут на себя обязательство предупреждать о закрытии счета, руководствоваться пожеланиями клиентов не закрывать счет, давать предварительно время клиенту , пока банк счет не закроет и т. д. и т. п.

То есть , поймите саами — вы поменяете Спортбанк на любой другой украинский банк — на Приват, на Ощад, ПУМБ. А Банк, Моно, Райф, да на любой — И У ВАС НИЧЕГО НЕ ПОМЕНЯЕТСЯ .
Банк как мог , только по своему усмотрению, закрыть вам счет и прекратить с вами сотрудничество не ставя вас предварительно в известность , так и в дальнейшем будут это делать

Так, что вины Спортбанка в вашем случае нет — тут вся система , во всех банках такая

Главная / Банки Украины 🏦 / sportbank 💰 / Отзывы о sportbank 📝 / Готуйтесь до судового позову !!!