Заблокував кошти посилаючись на шахрайські дії

Dmytro92 27 июня 2023, 19:42
Отримав карту в квітні, а перші 2 перекази отримав 27.06.2023 і одразу намагався переказати кошти далі, однак не зміг через блокування вихідних операцій. Звернувся в підтримку де попрохали надати доходи які я надав. Повідомити за якою операцією саме мені це зробили не захотіли. Сказали чекати мінімум 4 дні. Більше ніякою інформацією не володіють, на всі питання повідомляють що перервала може тривати без визначеного терміну. На моє питання чи може це тривати рік і два, відповіли що теоретично так. Тепер в мене залишилась не маленька заблокована сума в них на рахунку які я не можу ні вивести ні переказати. На мою заявку закрити рахунок бо я не хочу мати справу з таким банком, повідомили що мінімум через місяць я можу про це СПИТАТИ!!! Лише спитати, а не закрити рахунок так як мій рахунок в них знаходиться на перевірці. Також на моє прохання пришвидшити перевірку так як там всього два платежі які я можу підтвердити мені повідомили що залишається лише чекати. А чекати орієнтовно 4 робочих дні і не факт що то кінець.
sportbank
sportbank 28 июня 2023, 10:16
Вітаємо!

Наразі ваша картка обмежена у використанні через перевірку вашого рахунку відділом по боротьбі з шахрайством. Для пришвидшення перевірки радимо звернутись вам до іншого банку, емітентом якого є також ТАСКОМБАНК, де відкрита у вас ще одна картка. Першочергово блокування було встановлено саме на рахунок відкритому в тому банку, а вже потім автоматично блокування підтягнулось до sportbank.

Оскільки ТАСКОМБАНК є емітент карток кількох банків, то коли є блокування в одному банку, воно підтягується і в інший, емітентом якого є також ТАСКОМБАНКОМ.

Сподіваємось на ваше розуміння.
Бережіть себе!

Dmytro92
Dmytro92
28 июня 2023, 12:12
Зі мною наступного дня звʼязались працівники банку і вирішили моє питання. Мені важливо було повернути кошти. Єдиний швидкий шлях це закрити рахунок та переказати їх на інший банк. Що я одразу і зробив. Чекаю тепер на кошти.

Главная / Банки Украины 🏦 / sportbank 💰 / Отзывы о sportbank 📝 / Заблокував кошти посилаючись на шахрайські дії