Списування коштів з перевипущеної картки

some5npdef 10 июня 2023, 16:02
02.05.2023 оплатив підписку на сервісі fastcup.net і щоб уникнути подальших списань перевипустив картку. Грошей на балансі не було. 02.06.2023 була спроба списання, пише «На вашому балансі недостатньо коштів, поповніть картку і повторіть операцію». Ну, думаю, нехай. Все одно у мене нова картка, стару я перевипустив (дані нової картки я ніде не вказував). На балансі з’явились кошти і вчора, 09.06.2023 в мене стягнули кошти за підписку, де я міг вказати стару картку, котра перевипущена. Підтримка в телеграмі намагається впевнити мене, що це я підв'язав нову картку до сервісу, відмовляється в тому щоб повернути кошти.
sportbank
sportbank 12 июня 2023, 10:46
Вітаємо!

Без підв'язки картки або рахунку до сервісу списання не можливо
Бачимо, що 02.06 о 23:22 картка вже була підв'язана до сервісу. Саме тому 09.06 у вас відбулось списання на суму 192.10 грн на сервісі FASTCUP.NET.

В даному випадку радимо звернутись до служби підтримки сервісу та уточнити про можливість повернення коштів.

Сподіваємось на ваше розуміння.
Бережіть себе!
Полезный комментарий
Qwerty1999 10 июня 2023, 17:55
Деньги по подписке снимаются с текущего счета клиента и банку пофиг, сколько карт вы перевыпустили, чтобы не платить по активной подписке.
Кстати, номер банковского счета один и тот же, сколько бы вы карт не перевыпускали…

Единственый вариант — аннулировать подписку.

10 июня 2023, 17:55
Полезный комментарий

Единственый вариант — аннулировать подписку.
12 июня 2023, 10:48
Без підв'язки картки або рахунку до сервісу списання не можливо
Бачимо, що 02.06 о 23:22 картка вже була підв'язана до сервісу. Саме тому 09.06 у вас відбулось списання на суму 192.10 грн на сервісі FASTCUP.NET.

Банк опять обманывает))) Данные новой карточки я не вводил и это доказывают квитанции которые я отправлял в ТП. Списание осуществилось по старой карточке, которую я перевыпустил сразу же, после того как оплатил первую подписку. Наглое вранье
12 июня 2023, 11:18
При подписке деньги списываются с карточного счета.
На пластиковой банковской карте денег нет от слова вообще.
12 июня 2023, 11:13
Https://imgur.com/a/Lsfm2Lz

Перекладаю українською: ми не визнаємо своєї провини та помилок у своєму банкінгу
13 июня 2023, 17:16
Відповідь технічного відділу (детальна): ви підв'язували картку до сервісу за допомогою токену електронного гаманця, тому під час перевипуску картки інформація лише змінюється про картку, яка привязана до токена, але токен залишається незмінним. Для видалення токену ви можете звернутись на нашу гарячу лінію, пройти ідентифікацію в телефонному режимі і фахівець зможе видалити активний токен.

Чому про це ніде не розповідається у спортбанку або на сервісі?

Чому в інших банках токен змінюється, а у спортбанк ні?

І чому я через це повинен втрачати гроші))

Главная / Банки Украины 🏦 / sportbank 💰 / Отзывы о sportbank 📝 / Списування коштів з перевипущеної картки