Звонит «Европейська агенція з повернення боргів» и угрожает

Anastasya2110 20 января 2023, 12:54
Когда это прекратится? Звонит Европейська агенція з повернення боргів и угрожает, что заблокирует мои карточки.
Снимет деньги деньги с моих карточек. А на что я буду жить? Военное же положение.Неужели они имеют на это право?
Заставляет меня занимать деньги.
Я же вношу платежи.
Не могу я пока в полном размере погасить задолженность.
sportbank
sportbank 20 января 2023, 13:39
Вітаємо!

При наявності простроченої заборгованості, з клієнтом зв'язується фахівець, метою якого є, зокрема встановлення домовленостей щодо сплати простроченої заборгованості.

Звертаємо увагу на те, що при не виплаті заборгованості клієнт порушує низку юридичних договорів з компанією.

У випадку якби відділ по простроченій заборгованості не нагадував вам про сплату заборгованості, то ваша кредитна історія погіршувалась би. Ми хочемо аби у вас не виникало таких наслідків, а навпаки всі питання вирішувались вчасно.

Рекомендуємо виконувати зобов'язання за договором в строки та відповідно до його умов.

Сподіваємось на ваше розуміння.
Бережіть себе!

Toma18
Toma18
15 апреля 2024, 14:35
Працюють повні неадекватні ,хамовиті (це я лагідно) Ніколи з таким відношенням я навіть розмову вести не буду ! Яке маєте право Хамити ,погрожувати та повишати голос ???Яке право можете ВИМАГАТИ і навіть не слухати !Я напишу скаргу і закони потрібно знати

Главная / Банки Украины 🏦 / sportbank 💰 / Отзывы о sportbank 📝 / Звонит «Европейська агенція з повернення боргів» и угрожает