Обмануть і скажуть що все правильно

Vlad Koval 28 октября 2022, 19:25
Зробив операцію на 3300 долларів. Після цього торговець не надав послугу. Повернути кошти не міг, оскільки його заблокували на ресурсі. Подав чаржбек 23 липня. Торговець підтвердив чаржбек 29 липня. Кошти довго не повертали. 30 серпня спортбанк повідомили, що зарахували 97 506,60 UAH.
Я спитав чому так мало, коли 3300 дол, курс на повернення 36.57 вказаний у додатку та на сайті, і це 120681 грн. Півдня нічого не відповідали. В той же день на рахунку опинилося 117 820.97 грн. Недоплатили 2860.03грн. Подав претензію. Надати квитанцій не можуть. В додатку операція повернених коштів також не відображається. Квитанцій і документів надати не можуть. Мусолили з відповіддю 58 днів (подав скаргу 30 серпня). До сих пір письмової відповіді немає. Дзвонили пару разів. Намагалися розповісти, що все правильно, що конвертація через євро. Якби не:
1) повернення продавця 3300 дол і саме в дол, є скріншот -надав до банку
2) карта віза, розрахункова валюта visa — долар США
3) Є прямий курс банку емітенту карти грн — долар або долар гривня — це прописано в договорі.
4) в договорі все прописано на мою користь, але вони кажуть, що мій випадок не прописано. Порушують З У «Про захист прав споживачів»
Буду скаржитися в НБУ та подавати до суду.

Також я запропонував помножити вкрадені у мене кошти і передати їх на ЗСУ- банк відповів, що вже «надопомагався ЗСУ».

Робіть висновки — не користуйтесь послугами шахраїв.
sportbank
sportbank 3 ноября 2022, 14:24
Володимире, вітаємо!
Вашу ситуацію ми зараз віришуємо. Ви про це поінформовані.
Також вважаємо, недоречним перекручувати факти, щодо нашої позиції і допомоги для ЗСУ. Якщо бути дослівними, то ми надали вам наступну відповідь:

«Наш банк особливо не афішує інформацію щодо підтримки ЗСУ, утім ми докладаємо максимум зусиль, аби наблизити нашу Перемогу. Купуємо бронежилети, купили пікап, перераховуємо кошти фондам на підтримки ЗСУ і тощо. Наразі діє акція 5% від кожного замовлення у ресторанах MCDonald`s, які перераховуються на єдиний рахунок ЗСУ, і ми її продовжимо до кінця року, а суму у кінці акції буде подвоєно. Ми також співпрацюємо зараз з фондом Front-U, аби всіляко допомагати нашим героям».

Тож, просимо не маніпулювати поняттями з цього приводу, бо вони є недоречними у такий час. А ваше питання буде вирішено найближчим часом!
Бережіть себе!

3 ноября 2022, 19:19
«А ваше питання буде вирішено найближчим часом!» — тобто ви повертаєте мені 2860грн? Коли?

Сьогодні надійшла ваша відповідь якраз з перекручуванням фактів.
Я можу її тут надати і розписати, які саме факти було перекручено.

Щодо ЗСУ — я запропонував банку збільшити суму, яку я вимагаю по претензії та передати на ЗСУ. Це пару сотень доларів. Банк відмовився відпискою. Якби банк реально хотів домоготи ЗСУ такого б не було. Отже у мене суб'єктивне судження, що банк надопомагався ЗСУ і не хоче допомогти ще і паралельно закрити питання. Це більш конкретно підходить до цієї ситуації
7 ноября 2022, 12:29
З відповіді НБУ по спортБанку:

Згідно зі статтею 55 Закону України «Про банки і банківську діяльність»
відносини банку з клієнтом регулюються законодавством України, нормативно-
правовими актами Національного банку України та угодами (договорами) між
клієнтом та банком.
Загальний порядок виконання платіжних операцій (зокрема з
використанням платіжних інструментів) в Україні визначено Законом України
«Про платіжні послуги» (далі - Закон) та Положенням про порядок емісії та
еквайрингу платіжних інструментів1
(далі - Положення № 164).
Емісія/надання користувачу платіжного інструменту здійснюється
надавачем платіжних послуг на підставі договору, укладеного між надавачем
платіжних послуг та користувачем (частина 1 статті 35 Закону).
Емітент перед укладенням договору зобов’язаний ознайомити користувача
з умовами договору, тарифами на обслуговування платіжного інструменту та
правилами користування платіжним інструментом (пункт 26 розділу II
Положення № 164).
Емітент зобов’язаний зазначити в договорі, зокрема, такі умови: перелік
платіжних та інших операцій, які користувач має право здійснювати з
використанням платіжного інструменту, правила та максимальний строк їх
виконання; порядок та терміни/строки розрахунків між користувачем та
емітентом (пункт 28 розділу II Положення № 164).
Враховуючи зазначене, повернення коштів користувачу за операціями
чарджбек («chargeback») має здійснюватися відповідно до договору.

Договір СпортБанк не виконує!

Главная / Банки Украины 🏦 / sportbank 💰 / Отзывы о sportbank 📝 / Обмануть і скажуть що все правильно