Найгірший банк країни з колосальними процентами і штрафами за просрочку

Pshkll 15 июля 2022, 12:58
Маю кредитку 50к цього недобанку. По-перше, хочу підмітити, у них колосальні відсотки. Я таких відсотків не зустрічав в жодному банку країни! Під час війни відсотки нараховуються в повному обсязі, без будь-яких знижок відсоткової ставки. До того, якщо не платити обов’язковий платіж (відсотки), то банк нараховує штрафи і в графі «Кредит» мобільного додатку відображаються цифри взяті з стелі. Я вносив обов’язковий платіж з початку війни, кожного місяця. В червні не зміг внести, вніс із затримкою. Так мені нарахували проценти х2 від суми. Більше того, я попереджав через пітримку користувачів (телеграм), що не зможу внести платіж, буде затримка. Вони написали що можна сплатити заборгованість коли буде можливість і ніякі підвищені відсотки банк не буде нараховувати. Так от, пройшло півтора тижня після просрочки обов’язкового платежу і мені почали наярювати на телефон і говорити щоб я негайно вносив обов’язковий платіж і що банк не може ждати. Це що взагалі таке під час війни?! Знущаються з людей як тільки заманеться. Сьогодні написав в підтримку користувачів щоб вони мені пояснили звідки взялись незрозумілі суми в моїй вкладці «Кредит». Мені ніхто не відповів, чекав більше години. Можу надати будь-які докази своїх слів, всі скріншоти і відео зроблені, є всі квитанції платежів. Категорично не рекомендую цей банк до будь-якої співпраці і тим більше оформлення кредитної карти.

Главная / Банки Украины 🏦 / sportbank 💰 / Отзывы о sportbank 📝 / Найгірший банк країни з колосальними процентами і штрафами за просрочку