Жахливий банк і космічні відсотки

13Julia 27 апреля 2022, 21:35
Почала користуватися спортбанком до війни, спочатку все було нормально допокииз моєї карти не зняли шахраї кошти.У нормального банку можна повернути або заморозити таку операцію.Я зателефонувала на що сказали, без поліції ми нічого робити не будемо! Мало того, ще й відсотки здерли.Я платила відсотки, змирилася, але зараз війна, ніхто нічого не зменшив і не відмінив.Лише телефонують і висилають смс «у вас є обов’язковий платіж.«А жити як, ціни скажені і роботи нема.Я пам’ятаю за кошти і сплачу їх, але зараз ВІЙНА.
Дуже прикро, що з вами звязалася, не раджу нікому цей банк.
sportbank
sportbank 28 апреля 2022, 11:37
Вітаємо, Юлія!
На жаль, якщо кошти переказали, то ми вже ніяк не можемо вплинути на цю ситуації. Лише телефонувати у банк, на картку якого були переказані кошти та просити, аби вони заморозили картку. Після цього звертатися до кіберполіції та вона такі справи розглядає. І тільки у такому випадку банк, на картку якого шахраї зробили переказ, зможе повернути кошти. Тобто є регламенти, а не просто наше хочу/не хочу.
Для того, аби більш детально розібратися у вашій ситуації, надішліть свої ПІБ та номер телефону на нашу пошту pr@sportbank.com.ua
Бережіть себе!

Главная / Банки Украины 🏦 / sportbank 💰 / Отзывы о sportbank 📝 / Жахливий банк і космічні відсотки