Брехуни і аферисти !

Vlad1701 21 апреля 2022, 10:36
11.04 після реєстрації і оформлення карти поклав на рахунок у банку 10тис грн, згодом стикнувся з проблемою що не можу користуватись переказами на інші карти, звернувся в тех підтримку — ті сказали що так як я являюсь ФОП мій рахунок має стати на облік в податковій інсппекції, я спитав скільки часу це займе на що мені відповідили що «до 3 робочих днів».
Так от з цього моменту пройшло вже 10 днів і жодних дій з їхньої сторони немає, я не можу користуватись своїми грішми які мали піти на важливі потреби близької мені людини, кожного разу годують обіцянками по типу «ми зафіксували ваш запит на пришвидшення» (при чому це вони між собою це напевно не узгодили, то кожного разу коли я пишу до них вони вони «зафіксовують на пришвидшення» кілька раз). На скільки мені відомо податкова інспекція працює в нормальному режимі і мала б поставити мій рахунок на облік вже 10 раз. Тим більшу точно знаю що моїм друзям ця провірка зайняла не більше 48 годин, і так само вони реєструвались у воєнний час.
Нікому не раджу користуватись цим банком, тех підтримка максимально не компетентна, не відповідає за свої слова і крім гарних обіцянок нічого зробити не може
sportbank
sportbank 22 апреля 2022, 16:23
Вітаємо! Перепрошуємо за незручності.
Вчора з вами зв'язалися та вирішили питання.