Шахрайство!!!

AndreyBesMD 7 января 2022, 14:05
Не рекомендую зв’язуватися з цим банком, так як вважаю дії банку шахрайством! У листопаді та грудні 2021 року в рахунок кредитних коштів були здійснені перекази на карту іншого банку. Як виявилося це не пільгові операції, але меньше з тим, якщо б не відсотки які нараховуються на суми не пільгових операцій навіть тоді коли кредитна карта знаходиться у пільговому періоді і ви не будете знати, що у вас є заборгованості по не пільговим операціям місяць або навіть два, до того моменту поки у вас с карти не почнуть списувати гроші за прострочену заборгованість. Питання, чому у додатку не відображається що у мене є заборгованість по не пільговим операціям, та чому відсотки та овердраф починають списувати вже за два місяці а не одразу? Вважаю це шахрайством та буду подавати скаргу до НБУ, тому що не було належним чином сповіщено за заборгованість поро заборгованість по не пільговим операціям.
sportbank
sportbank 12 января 2022, 11:56
Олександра, доброго дня.

Sportbank має інформацію про непільгові операції на сайті, в Публічних правилах та в мобільному додатку. Також на даних ресурсах кожен може ознайомитись з тарифами та умовами.
Ми відповіли більш детально за вашим запитом на пошту.

Дякуємо за розуміння.