Не банк, а фігня якась

Slavik02 22 сентября 2021, 13:42
Користувався картою, отримав кредитний ліміт в 3000грн, потім все вроді було добре проблем не було ніяких, но якось в один прекрасний день я зайшов в банк і офіг*ів інакше не скажеш на балансі -116000 грн, ну хоча кредитний ліміт наскільки я знаю у них максимальний 100тисяч як таке сталось мені відповідають технічний овердрафт, я находжусь в Україні а мої кошти були списані десь з закордону чому банк не може взяти й прийняти від мене мовну заяву на спірну транзакцію хочу тепер в додатку показує що баланс -1600грн і кредитний ліміт -3000грн, а подзвонив робітниця банку Марія і каже щомісячний платіж складає 116тис ну як на мене це фігня якась чому це я мушу витрачати свій час на якусь фігню, недавно була дана мені відповідь по цьому овердрафту написали що виник технічний овердрафт вот що мені написали недавно: Ярославе, дякуємо за ваше очікування.
Бачимо раніше у вас був технічний овердрафт на суму — 4150 доларів.
Ви подавали заяву на спірну операція та кошти були повернуті.
На даний момент технічний овердрафт — це різниця саме курсів (списання, зарахування)
Вот що це таке я не розумію, чому 9 вересня мені кажуть що гроші повернули, а 22 кажуть що я знову винний їм 116 тисяч або ви якось вирішите це питання або я візьму напишу заяву і подам в суд тому що це неможе так бути щоб я не тратив ці гроші і віддав вам їх я на таке явно не підписувався і тим більше як ви працюєте кожний робітник говорить по інакшому це так само якийсь брєд інакше цього просто не назвеш
sportbank
sportbank 22 сентября 2021, 14:01
Нам шкода, що виникли подібні труднощі. Ми оперативно вивчимо інформацію та вам зателефонує наш старший спеціаліст для надання детальної консультації та вирішення ситуації.

Дякуємо за розуміння.