Банк відмовив у видачі картці без id-карти, по пред’явленню Дії

Alexei Saveliev 23 августа 2021, 20:16
Минулого тижня оформив картку Спортбанка, звернувся у точку видачи, в магазині Цитрус, по адресу: м. Київ, площа Льва Толстого, 23 М, але мені відмовили з аргументом, що по пред’явленню Дії можна отримати картку починаючі з 23.08.21. І от я дочекався цієї дати і знову звернувся в ту саму точку. Але мені знову відмовили з такою самою аргументацією. Я зателефонував на гарячу лінію банку, де співробітник підтвердив те саме, мовляв НБУ ще не додав роз’яснення що до постанови № 65, згідно якої я маю пред’явити візичну Iid-картку, хоча на сайті Президента України чітко зазначено, що закон, який прирівнює е-паспорти до паперових набирає чинності 23 серпня 2021 року.

Дякую, Спортбанк, ваша картка мені більше не цікава.
sportbank
sportbank 27 августа 2021, 16:49
Дякуємо за ваше питання.
Ми дійсно ознайомлені з даною постановою. Але, на цей час наш банк очікує детальні вказівки зі сторони НБУ. Оскільки ми є мобільним банком, ми також підтримуємо ідею диджиталізації даного процесу. Сподіваємось, що вже найближчим часом зможемо реалізувати видачу карток по пред'явленню Дії.

Дякуємо за розуміння.

Главная / Банки Украины 🏦 / sportbank 💰 / Отзывы о sportbank 📝 / Банк відмовив у видачі картці без id-карти, по пред’явленню Дії