Цікавий банк

MrPirozhok 30 июня 2021, 20:16
Користуюсь карткою з початку 2021 року, за ці пів року залишилось багато вражень. В цьому відгуці спробую максимально розгорнуто описати свій досвід користування, та розповісти про переваги та недоліки, взаємодію зі службою підтримки, та в цілому загальне враження. Тому якщо ви ще не отримали картку sportbank, та вагаєтесь, вмикайте класичну мелодію Orff: Carmina Burana, та ласкаво запрошую вас до мого відгуку.
Відкрити рахунок у sportbank мені порадив знайомий, проте завантажив я додаток не за реферальним посиланням, тому бонус за запрошення отримати не вдалось, у підтримці повідомили, що якщо перше завантаження додатку здійснено не за посиланням товариша бонус нарахований не буде. Тому якщо збираєтесь отримати картку, та у вас є знайомий з відкритим рахунком завантажуйте за посиланням, тоді отримаєте приємний бонус, здається 50 чи 55 гривень, бонус отримує товариш який запрошує та ви.
Картку оформлював лише заради кешбеку на спортивні товари, у них кешбек 10%. Для мене особисто це круто, тому що кожного дня я бігаю в невеличкому темпі, та часто купую собі кросівки до прикладу, остання покупка мені обійшлась у 2699 гривень, та мені був нарахований кешбек у розмірі 269 гривень, бонус доволі приємний. Проте згодом додали багато інших категорій кешбеку, категорії як від банка, так і партнерські (як я розумію). Категорія спорт активна завжди, а інші оновлюються кожного місяця. Мені понад усе до вподоби категорія книжки, та в цілому інші також не погані. Не сподобалось те, що в цьому місяці не додали категорію продукти. Я також користуюсь монобанком, та на початку кожного місяця порівнюю категорії та комбіную їх. До прикладу зараз в монобанку в мене категорії продукти та книжки від банку та всі партнерські, а в спортбанку одяг та взуття, готелі, спорт та також всі партнерські. Єдине, що не подобається, це те що у спортбанку не можна змінювати категорії, до прикладу як в монобанку, тобто якщо їх обрав, то наступного разу змінити категорії можливо буде на початку наступного місяця.
Трошки про клієнтську підтримку. Якщо ви зателефонуєте або напишете до чату, запитати про тарифи, де можна зняти готівку, вам нададуть доцільну відповідь, доволі оперативно, мені особисто подобаються оператори що працюють у підтримці, інколи виникали непорозуміння, проте загальне враження — всі дуже позитивні, та ввічливі. Спілкування живе, не шаблонне, шаблони надсилають лише якщо запитати інформацію по функціоналу (як поповнити картку, до прикладу), проте це навіть краще, тому, що інформація оформлена та структурована, я запитав все що мені було цікаво, та зберіг собі інформацію. За період користування доводилось декілька разів звертатись саме через проблеми та збої у роботі. Перше звернення було через складнощі оплати в інтернеті, проте питання доволі швидко вирішили, друге звернення, не виходило зняти готівку за банкомата, та то було обмеження саме банку банкомату (1000 гривень за операцію).
Мої загальні враження про банк — супер. Зараз банк тільки розвивається, проте сервіс обслуговування та вирішення питання на висоті. Багато функціоналу зав’язано через підтримку, отримання виписки чи довідки, в підтримці кажуть, що скоро у мобільному додатку можливо буде самостійно замовити необхідний документ. Обіцяють додати функції розстрочки, депозитні продукти, та накопичувальні рахунку, типу банки як у монобанку. Карткою користуюсь як додатковою, проте останнім часом розраховуюсь саме спортбанком. В поєднанні із монобанком чудово доповнюють один одного своїми кешбеками.
sportbank
sportbank 1 июля 2021, 14:19
Дякуємо за приємний відгук. Найближчим часом буде багато нових функцій в додатку. Сподіваємось вам сподобається 😉