Заднім числом стягнули зайву комісію

zaytsevai 12 июня 2021, 21:19
18.05.21 отримав бонус за рекомендацію другові цього банку, 19.05 за допомогою монобанку забрав з картки свій бонус 45 грн, в квитанціі було написано: «Без комісії» 21.05 (через 2 дні !!!) вирішили стягнути з мене комісію 5,90 грн, хоча в виписці так і було написано: «Без комісії» мінімум до 01.06.21, коли я звернувся до підтримки, щоб мені повернули помилково нараховану комісію. Мені відмовили, а свої помилки назвали недопрацюванням програмістів! Виходить, що я маю платити за помилки програмістів!!! Тепер вимагають повернути незаконно нараховану комісію, гроші невеликі, але мою довіру загубили :(
sportbank
sportbank 14 июня 2021, 15:11
Ми детально вивчили ваше питання, та залюбки вас проконсультуємо. Вам зателефонує наш старший спеціаліст та надасть вам всю інформацію.

Нам шкода, що ви сформували таку думку про наш банк, але сподіваємось, що наш співробітник внесе ясності в даній ситуації та ви залишитесь задоволені. Дякуємо за розуміння.

zaytsevai
zaytsevai
14 июня 2021, 18:36
Мені зателефонувала спеціаліст Спортбанка і переконувала мене, що спортбанк мабуть єдиний банк в Україні, який в момент здійснення операції не знає, буде комісія за цю операцію, чи ні ! Тому з її точки зору цілком логічно, що 21.05.21 року була нарахована комісія за операцію, здійснену 19.05.21, а в квитанції самої операції, яку я отримав 01.07.21 було написано: без комісії, бо так і має працювати справжній інтернет банкінг з її точки зору… І, щоб я повірив в цю нісенітницю, наговорила мені дуже багато розумної, з її точки зору, фінансової інформації !!!
З того всього я зрозумів, що банк не збирається виправляти свою помилку, навпаки вони й надалі будуть дурити людей відсутністю комісії, аж поки через пару днів, а може й більше, бо то ж не від них, тіпа, залежить, раптом буде виявлятись, що комісія таки є!!! Співчуваю всім, хто йому ще довіряє!
corsww
corsww
16 июня 2021, 20:46
Спортбанк. Странная организации я где у вас будут деньги тупо исчезать с карточки. Неблагонадежный банк. И я бы рекомендовал не связываться. закрою и свою карту и жены. Боль ше похоже просто на воров.

Главная / Банки Украины 🏦 / sportbank 💰 / Отзывы о sportbank 📝 / Заднім числом стягнули зайву комісію