Vkukh2001 23 октября 2020, 15:22
Отделение по адресу: Киев, -
Забрав карту, очікував кашбек, подруга пише нічого не прийшло, запитали у підтримці. Відповідь була така: якщо ви попередньо завантажували додаток то не буде вам нічого. Перед тим про це нічого не було, я запитав де є ці правила. Мене відправили читати оферту. Там теж не було цих правил. Потім вони почали казати що новий клієнт це той хто завантажив додаток. Я такий а де у вас це документовано написано. Мене послали в оферту. Де цього не було. Близько 2х години вони кажуть що це є в договорі оферти як визначення новий клієнт потім кажуть що немає, потім коли я кажу що ви займаєтеся підміною понятть, вони такі ні. І між тим це банківська махінація, адже за договором оферти умови отримання кешбеків і послуг одні а на ділі все виходить по іншому. Найгіршому ворогу не рекомендуватиму цей банк
sportbank
sportbank 4 ноября 2020, 14:32
Доброго дня. Хотіли попросити вибачення, що ваше питання вирішувалось довго. Хотіли звернути вашу увагу, що ми в обов'язковому порядку виплачуємо бонуси всім, хто виконує умови реферальної програми. В оферті ця інформація вказана на сторінці 86, пункт 2.1.2. Ми передали запит у відповідний підрозділ, щоб переглянули коректність написання правил реферальної програми в оферті.

xenium777
xenium777
23 октября 2020, 15:55
У Монобанк аналогічні умови. Підозрюю, що у інших мобільних банків також.
1954 P
1954 P
23 октября 2020, 20:12
100%.

Главная / Банки Украины 🏦 / sportbank 💰 / Отзывы о sportbank 📝 / Брехня зі сторони банку, і жахлива пітримка, також маніпуляції і підміни термінів.