Смс від незнайомого досі банку

43064855 19 октября 2020, 18:55
Я вперше почув про цей банк з моєї смс (від банку на мій номер телефону) з кодом підтвердження.
Потім смс з «бізпозика» що схвалений кредит, і веб ссилка.
Звісно по ссилці не переходив.
Зробив скріни. (якісь шашраї постарались)
Хіба це нормально роздавати картки ще з якимісь кредитним лімітом онлайн, без особистої присутності, підпису. (Так під багатьох людей можна набрати....)
sportbank
sportbank 22 октября 2020, 16:12
Володимире, доброго дня. Дякуємо, що написали. Це дуже важлива інформація для нас!
Хотіли звернути увагу на декілька моментів. Ми надсилаємо тільки інформаційні смс тим клієнтам, які власноруч повідомляли номер телефону при реєстрації у мобільному додатку і це сервісні смс інформаційного характеру. Що ж стосується смс від сторонніх організацій, про які ви пишите, нам треба перевірити інформацію. Будь ласка, надішліть нам скрін повідомлення, яке вам прийшло на pr@sportbank.com.ua і активне посилання із нього, ми перевіримо хто це був і навіщо. Також звертаємо увагу, що роздавати картки з лімітом без певного алгоритму послідовних дій з боку клієнта, ми не можемо, а саме, щоб отримати картку sportbank із лімітом треба:
— завантажити додаток sportbank,
— заповнити анкету і завантажити документи,
— подати заяву на кредитний ліміт,
— при отриманні картки підписати договір оферту,
— активувати картку.
Без відома клієнта, згоди та його підпису — картку отримати неможливо. Ви завжди можете звернутись до нашої служби підтримки за номером 0 800 753 555 (безкоштовно з будь-яких телефонів в межах України).

Главная / Банки Украины 🏦 / sportbank 💰 / Отзывы о sportbank 📝 / Смс від незнайомого досі банку