Чергова спроба хайпанути

Notezn 25 сентября 2020, 16:43
Побачивши успіх іншого не маловідомого мобільного банку, деякі банки спробували повторити його успіх, але як виявилось не вдало. Вирішив спробувати скористатися послугами цього банку, оскільки були хороші відсотки на залишок і на мою думку це був єдиний плюс. Додаток сирий, підтримка відповідає на запитання по пів години так ще й не кожен працівник здатний надати кваліфіковану відповідь. Подав заяву на закриття рахунку 17 липня, згідно умов вона розглядається 65 днів, але вже йде 70 день, а рахунок досі не закритий
sportbank
sportbank 19 октября 2020, 11:21
Хочемо звернути увагу, що sportbank — унікальний нішевий онлайн банк, орієнтований на людей, які захоплені здоровим способом життя і їм подобається вирішувати свої фінансові питання мобільно. Найближчим часом ми презентуємо новий депозитний продукт та додамо нові продукти у функціонал sportbank. Також хотіли звернути вашу увагу, що термін закриття рахунку — 65 днів з моменту, коли виконані всі умови, що описані вище і банком була отримана ваша заява про закриття. Якщо вам не надали повної консультації, то будь ласка, зверніться до нас через pr@sportbank.com.ua, ми з’ясуємо і повернемося із зворотнім зв’язком.

MariFinance
MariFinance
25 сентября 2020, 17:33
Банк молодий... так. Але, як на мене, то не гірше ніж моно або альфа. Є свої плюси і свої мінуси. Особисто мені вирішують всі питання, бо активно тестую їх додаток. Якщо не месенджер - то дзвонити, якщо не дзвонити - то на мейл.
1954 P
1954 P
26 сентября 2020, 18:41
Согласен с автором на все 100%. Тоже собираюсь закрывать карточный счет.
Notezn
Notezn
26 сентября 2020, 21:20
Только с закрытием тоже могут возникнуть проблемы, я до сих пор не могу его закрыть(