Кредична карта ЗАБЛОКОВАНА

xtinavyhryst180 12 марта 2020, 0:10
Отделение по адресу: Львов, пл. Галицкая, 13
До 28.02 був встановлений ліміт на кредитній карті 9500. Я користуюсь цією картою у мене ніколи не було прострочок, тому мені Альфа постійно підвищував ліміт.28.02 мені надійшло смс, що ліміт збільшено до 10500 грн.
Я зайшла, подивилась чи є якийсь + на карті, на карті цієї різниці не було.
29.02 я зайшла в Май Альфа і сказати здивувавлась це нічого не сказати.
«Мінімальний платіж по карті до 4.03
10322 грн.», притому, що мінімальний платіж і навіть більше я заплатила 14.02. Почала писати в чат, це просто жах, дочекатися представника, який може написати хоч щось толкове НЕРЕАЛЬНО. МЕНІ сказали, що у мене прострочена заборгованість, бо дивились на той же мінімальний платіж, в упор не бачучи сам ліміт на карті 9500 ( цю 1000 так мені і не додали). Прийшла в банк, написала заяву, що сума значно більша ніж сам ліміт. Заявку приняли. На наступни день «Ваша карта заблокована сплатіть мінімальний платіж 89 грн.) я заплатила 150, карту не розблокували. Натомість почали нараховувати відсотки штрафи і відправляти смс, сплатіть мін.платіж. пишу в чат. Почекайте цим 150 грн має розприділитись по рахунку, на момент 7.03 мінімальний платіж став 532 грн., карта так і не розблокована. питаю чому? На якій підставі. Мені кажуть у Вас несанкціоноване використання ліміту сума вища за ліміт на карті. Питаю, як я могла використовувати, якщо КАРТА ВІД 1.03 ЗАБЛОКОВАНА, до 1.03 мала б мати ще там кошти в + близько 100 грн, + додала 150, а зараз пише -64 грн і сплатіть мінімальний платіж 532 грн.
ЧОМУ Ви блокуєте мені карту, якщо там коштів 0 (хоча Ви їх просто нагло покрали у мене, я навіть не знаю скільки), то як мені користуватись картою, певно, що я маю туди закинути гроші.
Скажіть, шановний Альфа, що буде після того, як я закинуну цих 540 грн. Чи не спишете Ви ще кудись їх, що буде якщо я закинину 10600 ( як Ви кажете це сума до закриття, хай буде жріть) чи закриєте Ви мені нарешті договір.Чи можу я взагалі, щось платити, якщо карта Заблокована. Це справжнє шахрайство. Звинуватили в прострочці посписували „лєві“ відсотки ніза що і ще й причина, несанкціоноване перевищення ліміту, блін з заблокованою картою.
Представники банку не розуміють самі, що робиться.
12 марта 2020, 9:29
Доброго дня, xtinavyhryst180. Вкажіть, будь ласка, Ваш ІПН в особистому повідомленні, перевіримо.

Sense Bank
Sense Bank
12 марта 2020, 17:29
Xtinavyhryst180, розібрались. На жаль, відбувся тех. збій при підвищенні кредитного ліміту, тому виникла прострочена заборгованість по рахунку. Після перевірки помилково нараховані відсотки були відкориговані.  Приносимо Вам вибачення за дану ситуацію. Більш детальну інформацію про погашення кредитної карти буде надано в особистому повідомленні.

Курс валют в Сенс Банке

USD 39.4 40