Банк відмовляє клієнтам в обслуговуванні

serg800 3 декабря 2015, 15:40
Отделение по адресу: Львов, ул. Дорошенко, 37
Сьогодні зайшов у відділення по вул.Дорошенка,37 м.Львів, працівниця банку (назвалась Когут Ірина) відмовила мені в здійсненні банківської операції- обміні валют. Повідомила, що банк продає валюту тільки «для своїх». При цьому ніякої офіційної інформації про такі обмеження немає ні біля каси, ні в операційному залі. У зв«язку з цим у мене виникли питання хто такі „свої“ для цього банку??? Якщо мені систематично приходять смс від банку, телефонують з колл-центру і запрошують відвідати відділення банку, я можу вважатись клієнтом банку??? Доречі, у іншому відділенні пару днів назад продали без проблем. Велике прохання до Сбербанку России не писати, не дзвонити і видалити мій номер з бази.

finansist7
finansist7
4 декабря 2015, 0:21
… что Вы все ерундой занимаетесь…. Скажите спасибо государству… а не банки поносите, что валюту не продают.
Кстати, хочу всем напомнить… да, действительно (законодательство НБУ) в отделении любого банка Вам не могут отказать в продаже валюты, но как показывает практика, что чем подозрительнее будет клиент (вероятность проверки НБУ) — продадут… если видно, что обычный человек — не продадут.
п.с. и не надо если что также кричать типа: « — а вот мне в том то и том банке продали, а в этом нет...». В одном и том же банке вы можете как купить в пределах норм… так и услышать отказ (что является нарушением).
4 декабря 2015, 10:00
Відмова це не дивина, якщо є обгрунтована причина — відсутність готівки в касі. А тут інша ситуація — халатність працівника і просто відсутність бажання перевантажувати себе роботою, завжди простіше відмовити.
4 декабря 2015, 10:04
А про державу(за Платоном) — не подобається країна, то завжди маєте право виїхати з неї, але якщо вирішуєте залишатись, то повинні коритись її владі і законам.
Maks12041980
Maks12041980
4 декабря 2015, 17:26
Плюсую за фразу «Скажите спасибо государству… а не банки поносите, что валюту не продают. » Приятно видеть адекватного человека, который понимает откуда все беды…
Mariiasbrf
Mariiasbrf
7 декабря 2015, 10:33
Добрий день! Для детального розгляду Вашого питання направте, будь ласка, Ваше звернення та контактний номер телефону, використовуючи форму зворотнього зв'язку на офіційному сайті Банку в розділі «Все, що важливо Вам».