Замовчування про платність послуг. Хто судився?

Veterdjaz 11 июня 2015, 12:13
Друзі, хто судився зі Сбербанком? Або хто хоче скласти мені компанію в колективному іску проти Сбербанку Россії стосовно їхнього замовчування платності послуг для отримання відправлення. Мені повідомили, що я маю обов'язково оформити поточний рахунок для отримання відправлення колібрі, я сказала, що це є порушення моїх прав і я не хочу це робити, оскільки відправника про це не повідомояли, більше того, навіть сказали, що я отримаю повністю всю суму без будь-яких комісій. Банк сказав мені, що без оформлення поточного рахунку гроші не видасть. Я погодилась і після внесення моїх особистих даних в базу банку, фотографування мене! і питання про номер відправлення співробітник каже, що тепер я маю сплатити гроші за оформлення поточного рахунку, що мені вже зробили! Через них я запізеююсь на поїзд, втрачаю гроші і купу часу і, окрім цього, не можу отримати гроші, які мені необхідні. Буду тепер йти до останнього, поки не отримаю від них відповідей за збирання особистих даних, неповідомлення про платність послуг, а також моральної шкоди. Шукаю юриста, що хоче взятися за цю справу. Мінфін, куди ви дивитесь, якщо банкам такі речі проходять без відповідей за свої грабіжницьки інструкції та оману клієнтів.

Viktoriiasbrf
Viktoriiasbrf
12 июня 2015, 9:18
Veterdjaz, добрий день. Для детального розгляду Вашого питання направте, будь ласка, Ваше звернення та контактний номер телефону на електронну адресу Банку mnenie@sbrf.com.ua

Главная / Банки Украины 🏦 / МР Банк (Сбербанк) 💰 / Отзывы о МР Банке (Сбербанке) 📝 / Замовчування про платність послуг. Хто судився?