Не повертають власні кошти !!!

Kris99 26 сентября 2023, 22:22
Довгий час користувалася цим банком та не було ніяких проблем, але раптом мені закрили рахунок, на рахунку залишилось 23850 гривень, на всі мої питання «як вивести кошти» запросили документ пояснення що це за кошти та їх надходження, це пояснення я відправила на сайт, втрата будинка, та батька, збори коштів, перееїзд, і тут вони блокують мій рахунок на який робили збір коштів, та мало того ще і не віддають кошти!!! І в додатку написано мінус 99999999, кажуть ідіть у відділення для закриття рахунку, мені дорога буду коштувати більше ніж ті 23 тисячі гривень які мені не віддають 😞👍
ПУМБ
PUMB 27 сентября 2023, 7:41
Вітаємо!

Ми бажаємо детальніше розібратися в ситуації, що склалася. Для цього просимо надіслати нам в особисті повідомлення Ваші ПІБ та ІПН. Ми повернемося зі зворотнім зв'язком, щойно отримаємо результати розслідування

SergeyNina
SergeyNina
27 сентября 2023, 0:26
Если вы делаете сбор денег на карту и там более 50−100 переводов в месяц то алгоритмы банка автоматически потребуют объяснения от вас и заблокируют ваш счет. Попросите банк рассмотреть ваш случай индивидуально. Если вы оказались в беде потеряли дом и отца и собирали деньги для себя и тратили для себя не выводя в крипту или делая обнал банк должен вас разблокировать. Хотя по честному это свинство. Лично знаю тех кто под видом сборов средств собирал деньги и выводил деньги в крипту или на карты зарубежных банков и банк тянул с блокировкой их карт неделями. Уважаемый пумб если человек не врет разблокируйте его деньги.
Lolik1837
Lolik1837
27 сентября 2023, 5:19
«мені дорога буду коштувати більше ніж ті 23 тисячі гривень які мені не віддають»

это целенаправленная политика в рамках ВСЕЙ страны блочить счета людям, которые за границей и особенно тем кто на оккупированных территориях. Так, что это не политика ПУМБа

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Не повертають власні кошти !!!