Безпідставно заблокували рахунки з моїми коштами…

olzy 6 апреля 2022, 20:37
Вчора заблокували усі рахунки. Поліна нічого не пояснила та відправила у відділення. У відділенні сьогодні розповідали нісенітниці — мовляв, заблокувала податкова, ніяких документів для фін.моніторингу їм (відділенню) нести не потрібно — вони їх не не приймають (доречі документи в мене були з собою). Потім розповіли казку, що я перевищів 400тис. гривень, а це безумовне блокування згідно неіснуючої якоїсь постанови — номер і текст назвати не змогли. На моє зауваження, що усі кошти надходили безготівково і з моїх рахунків з інших банків — сказал, що це їх не цікавить оскільки я порушив неіснуючий закон придуманий банком.
Написав заяву про закриття рахунків з поверненням моїх коштів або з внесенням невиданих коштів на позабалансовий рахунок, пізніше подзвонили та сказали, що є відповідь для мене — завтра заберу и буду писати скаргу в НБУ про порушення законів та ділових відносин банком.
З їх слів по постанові НБУ, якщо перевищив 400К, то безумовне блокування рахунків під час військового стану і розслідування буде проводитись тільки після закінчення війни і, мовляв, вони про це попереджали, а якщо и не попереджали, то потрібно було дзвонити в банк і питати… Повна маячня коротше…
До речі по постанові НБУ блокуються кошти якщо їх занести готівкою у сумі 400тис і більше. Всі кошти, що заходять безготівково не підлягають фін. моніторінгу, адже вони такий пройшли у банках контрагентах.
ПУМБ
7 апреля 2022, 15:52
Вітаємо!

Відповідь було надано на іншому форумі.

antoney96
antoney96
6 апреля 2022, 20:58
Підтримую автора!Наш рахунок також заблокували і досі не можемо розібратись з ними.
natashaGra
natashaGra
9 апреля 2022, 9:05
И на каком форуме искать ответ? Ответ банка выглядит хамовато
11 апреля 2022, 15:21
Відповідь банку — йдіть у напрямку за рос. кораблем… Футболять у відділення, потім відмовляються прийняти нотаріально завірені договори куплі/продажу нерухомості. Вимагають довідку з податкової про доходи з печаткою. І це все із-за суми… 20К грн. В банку не розуміють, що якщо є оборот 20К грн прошли по рахунку 20−40 разів (перекази були між своїми рахунками, що було підтверджено випискою), то це не надходження готівки 800К грн. Таке враження, що у банку сидять люди які або не розбираються у питанні або займаються мародерством — блокуючі безпідставно кошти у військовий час + вимагають погасити кредитку, але не дають — бо заблокували кошти і обіцяють ще й нараховувати відсотки… Також ці «спеціалісти» вважають, що р2р (хоч перекази йшли зі свого рахунку по IBAN з приват банку — а цю операцію ПУМБ разом з приватбанком робить у вигляді р2р — мабуть спеціально) це внесення готівки через касу… Більше того у банку 30.03.2022 видали розпорядження яке застосовують до операцій, що були здійснені до цієї дати… Тобто банк підтасовуючі розпорядження застосовує їх заднім числом при цьому ігнорує вимоги та розпорядження НБУ. Я так розумію, це робиться з метою отримання неправомірної вигоди банком на нарахуванні відсотків, а також як наслідок банк сподівається, що підпаде під ліквідацію за порушення чинного законодавства та норм НБУ.
12 мая 2022, 23:21
Історія е=набула продовження. Але мінфін не дозволяє створити нову заявку. Представник банку ігнорує звернення:
01.05.2022 побачив, що по моїй заблокованій кредитній картці збільшилась заборгованість.
Вимагаю негайно скасувати нараховані відсотки, оскільки ви заблокували мою картку та кошти, що були призначені для погашення. Тобто погасити заборгованість можливості не було.
Заблокувавши мої рахунки Ви позбавили мене можливості погасити картку — ця функція не працювала до 06.05.2022 про що я неодноразово повідомляв банк.
Також ви заблокували мої гроші без підстав. Ваші посилання на постанову НБУ та внутрішнє розпорядження безпідставне, оскільки постанова НБУ каже тільки про внесення готівкових сум від 400 000 грн та більше — разово. При цьому Ви були зобов’язані попередити мене про обмеження використання, що не було зроблено.
Більше того жодної копійки через касу мною не вносилось усі суми надходили на мій рахунок виключно з моїх рахунків у інших банках про що були надані мною док-ти (виписка).
Також мною було надано довідки про доходи, що підтверджують наявність таких сум, що надходили і завдяки цьому рахунки 06.05.2022 були розблоковані, що підтверджує безпідставність блокування.
Оскільки банк заблокував мої рахунки та використовували мої кошти для власних потреб, то я вже вимагаю від банку— компенсувати нараховані відсотки або нарахувати мені за використання моїх коштів банком протягом місяця компенсацію — 4% в місяць.

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43
Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Безпідставно заблокували рахунки з моїми коштами…