Стало дуже погано

Антон Бец 13 декабря 2022, 17:24
Це банк, який особисто користувався дуже активно та рекомендував. Але з літа 2022 — залишилось лише одно єдине відділення, при чому на виїзді з Києва. А отже, якщо треба зняти готівковий долар, то треба вбити годину часу, та витратити декілька сотен гривень на таксі. Банк точно став не клієнтоорієнтованим, та взагалі, здається, що все не дуже добре, тому що в таку далину із ценетра не переїзжають коли всме чудово.
Прокредит Банк
21 декабря 2022, 16:22
Дякуємо за відгук!

Так, влітку наше відділення переїхало до нового власного офісу за адресою пр. Перемоги 67 поблизу м Нивки. Тут – нова простора зона самообслуговування, де є можливість поповнювати рахунки в гривні та іноземній валюті, знімати гривню, а також отримати відео консультацію. Розуміємо Ваші незручності щодо зняття готівкового долара, але нагадуємо, що у Вас є можливість зняти без жодних комісій до 20 тис доларів США на місяць. Також Ви можете миттєво та без комісії обміняти долар на гривню в мобільному застосунку.

Ми пропонуємо клієнтам дистанційне обслуговування, і більшість операцій у нашому банку можуть бути виконані без візиту до відділення.

Залиште, будь ласка, Ваші контакти, і якщо у Вас залишилися питання, наш менеджер радо Вас проконсультує.

Ваш німецький банк

Курс валют в Прокредит Банке