Прокредит Банк — мій багаторічний впевнений вибір

nataliya1411 20 октября 2022, 15:26
Отделение по адресу: Киев, пр-т Победы, 67
Панове, вже мені важко пригадати, скільки років мене обслуговує Прокредит Банк в Україні. І протягом усіх цих років я не припиняю захоплюватись чудовим сервісом, який надає банк! По-перше, абсолютно всі мої потреби я оперативно вирішую в Інтернет-банкінгу й мобільному додатку. По-друге, професійна команда співробітників завжди готова до активної допомоги. А саме це є зараз найбільш актуальним для мене — пенсіонерки, яка поки що вимушено знаходиться за кордоном. Оперування платіжними картками, всіма рахунками у віддаленому режимі, платежі — все це вирішується миттєво, легко, просто й надійно! У той час, як деякі інші банки вимагають «обов'язкового» особистого відвідання місцевого відділення (тобто у моєму, наприклад, випадку, для цього потрібно перетнути декілька кордонів, якось дістатися до Києва — і все це заради персонального візиту до відділення банку!). Ні, Прокредит Банк — це справді банківська установа ХХІ сторіччя. Надійно, оперативно, максимально орієнтовано на потреби клієнта — я б так сказала. Ось, наприклад, сьогодні мені буквально за декілька секунд мій менеджер, пані Алла Очіченко, люб’язно допомогла ДИСТАНЦІЙНО вирішити ВСІ проблеми з моєю карткою, термін дії якої збігає. А я ж, у своєму поважному пенсійному віці, півночі не спала, бо хвилювалася, як же це зробити, як дістатись до Києва… була у розпачі, що залишусь без коштів. Щиро, від усього серця дякую пані Аллі, всій чудовій команді Прокредит Банку! Будь які питання стосовно депозитів — миттєво й професійно, будь ласка! Будь які незрозумілості, запитання — докладне пояснення миттєво, будь ласка! Це і є ХХІ сторіччя в дії. Дякую, пані Алло, щиро Вам дякую! Мирного неба нашій Україні, всім нам!
Прокредит Банк
4 ноября 2022, 17:22
Щиро дякуємо за такий теплий відгук та довгі роки співпраці з нами! Аллі передамо вашу подяку. Мирного неба нам та перемоги!
Ваш німецький банк.

KotletaDollarov
KotletaDollarov
20 октября 2022, 17:18
И че классно, башлять каждый месяц по 165грн за обслуживание в «немецком» банке?
ProCredit
ProCredit
17 ноября 2022, 18:26
Guten Tag! У своїй роботі ми дотримуємося прозорості та чесності — тому всі тарифи та послуги, які ви можете отримати, вказані на нашому сайті (https://www.procreditbank.com.ua/fees-and-terms-of-service).

Вартість нашого тарифу передбачає пакетне обслуговування без будь-якої додаткової плати за окремі сервіси. До пакету послуг входять: перекази з картки на картку, перекази коштів у гривні на рахунки фізичних або юридичних осіб, зняття коштів з банкоматів по всій території України, також відсутні комісії за зарахування коштів на рахунок клієнта тощо.

Курс валют в Прокредит Банке

Курс валют в Прокредит Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Прокредит Банк 💰 / Отзывы о Прокредит Банке 📝 / Прокредит Банк — мій багаторічний впевнений вибір