Справжній клієнторієнтовний банк

Andriy Petrychenko 29 сентября 2022, 13:50
Отделение по адресу: Киев, пр-т Победы, 67
Я клієнт банку з 2015 року, відкривав свій перший депозит ще в фізичному відділенні біля Золотих Воріт. В зв’язку із постійним скороченням відділень банку, мав побоювання, що рівень сервісу знизиться. Однак, я помилявся. Принаймні, в моїй життєвій ситуації я не відчув негативу, навіть більше отримав позитивний досвід 100 % якісного онлайн обслуговування. Мені потрібно було супертерміново відправити SWIFT переказ в ЄС в євро і при цьому я не мав рахунку в євро, лише долари. Фактично не виходячи з автомобіля, по телефону за домопогою консультанта зміг пройти верифікацію та оперативно подати заявки на відкриття рахунків. Потім, підписавши електронним ключем відповідні анкети, в той же день вже мав «робочі» рахунки, а в подальшому пройшовши фінмоніторинг (теж за день) — успішно відправив кошти. Весь час мене супроводжував консультант банку — Наталя Осіпова. Хочу відзначити її високий професіоналізм та клієнторієнтованіваність. З її допомогою, я зі стану клієнта в розпачі став клієнтом з надією на вирішення моєї проблеми і це за неповний день, за що я щиро вдячний.
Реально рекомендую Прокредитбанк як надійного та конструктивного партнера в складних життєвих ситуаціях.
Прокредит Банк
30 сентября 2022, 15:16
Дякуємо за ваш відгук. Ми завжди відкриті до співпраці.
ПроКредит Банк уже давно втілює стратегію дистанційного он-лайн обслуговування. Більш того, відсутність мережі відділень допомагає нам зробити наявні он-лайн сервіси якіснішими та комфортнішими для наших клієнтів.

Курс валют в Прокредит Банке

Курс валют в Прокредит Банке