Про роботу банку в умовах війни

Nik1Nik2 11 марта 2022, 14:55
До початку війни великих зауважень до роботи Прокредит банку не було.
Але після 24 лютого в деяких районах України не працюють всі мобільні оператори. Може так і потрібно у воєнних умовах. Але в таких умовах неможливо працювати з інтернет-банкінгом по причині двох факторної аутентифікації (пароль та ОТП-пароль у виді СМС на телефон).
І якщо в мирних умовах до такої аутентифікації не було питань, то зараз це становиться проблемою. Вся країна перебудовується. Крім банків, серед яких і Прокредит.
Треба терміново перебудовуватися на воєнний час!
Необхідна ідентифікація клієнта??? Будь ласка! В 2022 році, якщо є інтернет, для ідентифікації можна використати месенджери або Дію. При цьому розмови з клієнтом або обмін повідомленнями можуть бути збережені.
Нажаль, цією проблемою нема кому займатися (((
Я так розумію, що керівництво банку вже евакуювалось зі своїх робочих місць, а працівники інших ланок не мають повноважень.
Прокредит Банк
ProCredit 18 марта 2022, 14:06
Доброго дня! Нам прикро, що склалась така ситуація. Ми завжди дбаємо про безпеку наших клієнтів та їх інформації, тому використовуємо двофакторну аутентифікацію. Щоб відключити другий фактор безпеки або замінити його на інший, потрібно пройти ідентифікацію у телефонному режимі зі спеціалістом банку за номером 0 800 50 09 90 або +38 044 590 10 00 для дзвінків з закордону. Наразі це єдиний безпечний спосіб. Ви можете зателефонувати з будь-якого доступного мережею номеру і ми відключимо другий фактор безпеки або допоможемо встановити інший так, щоб усі Ваші розрахунки та робота в ІБ не залежали від роботи мобільного оператора.

Банк працює в штатному режимі. Частина наших співробітників зараз приймає участь у військовій обороні, частина – займається волонтерством, ті, хто вдома – забезпечують безперебійну діяльність банку. Керівництво банку знаходиться в Україні.

Курс валют в Прокредит Банке

Курс валют в Прокредит Банке