новий метод шахрайства за сприянням приватбанку. Будьте уважні

hgh33 hgh33
2 апреля 2016, 10:09
новий метод шахрайства… програмістів ПриватБанку

Відноситься до приват24. Люди будьте уважні. Надіюся шахраї не використають це у своїх цілях якщо Прихватбанк не буде сприяти в подальшому їм.

Заходимо через компютер у приват 24. Вводимо свій телефон і пароль. Користуємося. Пробуємо всього лише один раз зайти з телефону через мобільний додаток з іншого телефону. потім знову заходимо через компютер і пароль доступу вже приходить на той номер телефону з якого ми заходили через мобільний додаток. Це ж що виходить. Йде людина по дорозі має старенький телефон виникає проста необхідність бере в незнайомого телефон заходить у СВІЙ приват24 здійснює платежі. і в подальшому пароль доступу вже приходить на її телефон. Входи бери кради роби що хочеш. Як це можуть використати шахраї описувати не буду у звязку з тим що є прихильником порядочності і сам ненавиджу шахраїв. А ти прихватбанк набери мудрішиш прграмістів а не тупих баранів Хоча хто його знає може це й спеціально для сприяння шахрайству. Відомо ж що шахраї це працівники банку бувші теперішні або просто ті які мають знайомих у банку. Інакше ж не можна.

mazaj
mazaj
2 апреля 2016, 11:24
<<<має старенький телефон виникає проста необхідність бере в незнайомого телефон>>>
Это же каким идиотом нужно быть, чтобы на улице дать свой телефон с мобильным приложением Привата в руки незнакомому человеку.
Это же кем нужно быть, чтобы возникали ситуации, когда нужно немедленно попасть в банкинг, а у вас старенький телефон. Если деловой человек — почему телефон старенький, если простой смертный — почему нельзя все операции производить на одном компе, естественно без «внезапно».
2 апреля 2016, 20:32
Brandenburg an der Havel
Ну бывает же любовь с первого взгляда, а почему не без высоких технологий, я этому верю,

скажем шел человек по улице, вдруг увидел девушку или женщину, сразу влюбился, познакомился, обменялись телефонами, мобильными додатками, а дальше все было как в тумане.
marik66
marik66
2 апреля 2016, 11:37
Чому на цьому сайті немає смайликів??? (
Хочу смайликі у коментах… 8)
Є дуже кумедні смайликі, наприклад колобок, що крутить
пальцем біля скроні 8)
2 апреля 2016, 12:32
Шановний клієнте, доброго дня!
Якщо Ви не вийшли з мобільного додатку на пристрої, ОТП-пароль надходить в пуш-повідомленні. Щоб це уникнути, не забувайте деавторизуватися. Якщо пароль надходить на пристрій, якого немає поруч, рекомендуємо авторизуватися через додаток для iOs, сторінку new.privat24.ua або додаток Privat24 beta (android), в таких випадках отп-пароль завжди надходить на Ваш фінансовий номер телефону. З повагою, ПриватБанк
Денис Лемеш
Денис Лемеш
2 апреля 2016, 15:48
Что в очередной раз подтверждает мои же слова: нефига финансовые операции проводить через андроид
2 апреля 2016, 20:35
Brandenburg an der Havel
А я почему-то так давно для себя решил, что финоперации можно проводить только через ноут, настольный комп.

А всякие там планшеты, смартфоны, айпады и прочая ересь и ахинея то все для понтов и лоховства.

Но объяснить я это научно не могу. Просто чувствую это. Да оно и ежу понятно. Любой торговый терминал для смартофона это убоище, ибо все оно заточено под ноуты и компы.
2 апреля 2016, 22:45
Brandenburg an der Havel
Давайте проанализируем. Телефон… ну скажем пошли пить водку, потом море по колено, пошли купаться, и телефон где-то исчез в пучине морской.

Злой водолаз, нашел телефон. Но он же воду не любит (ну телефон). Вот водолаз только и сможет что извлечь сим-карту. Ну дальше я не в курсе. Любит сим-карта воду или нет. А за это время, мы уже трезвы и получаем новую сим карту. Если конечно и паспорту злой Нептун ноги не приделал.

В общем случай это редкий. В жизни все проще.
MykolaA
MykolaA
4 апреля 2016, 16:15
Николай, Киев
Этот пост, вероятно, готовился на 1 апреля, но вышла задержка. Но, все равно, развеселил.
hgh33
hgh33
7 апреля 2016, 12:42
Микола якщо ти ід… то твоя мама не винна. а для людей нормальних корисна інфа