Будь ласка розберіться з вирішенням даного питання

Мені 22.03.2016 заблокували з незрозумілих причин, картку, очікую вже сьомий день ніякої відповіді, всі оператори в вашій підтримці розказують різні історії. виясніть будь ласка причину, і розблокуйте картку, відправник який мені перекинув кошти також бігає в відділення запитує в чому причина але відповіді так і неотримав, це безглуздо!

31 марта 2016, 15:18
Шановна Лариса!
Надішліть, будь ласка, на help@pb.ua деталі ситуації, що склалася, а також контактні дані, зазначивши посилання на відгук, щоб ми могли надати детальнішу
консультацію та вирішити питання, які виникли.
З повагою, ПриватБанк.
31 марта 2016, 15:25
Відправила
31 марта 2016, 18:32
Що толку що я відправляю, ви це по 150 раз читаєте, а толку від вас взагалі ніякого немає, я що шахрайка чи на мене хтось скаргу давав? у вас взагалі немає виникати підозр щодо мого рахунку, бо з ним все чисто! коли щось блокуєте дайте про це знати, пояснюйте причину, а не придумали собі і заблокували і тепер 7 днів без грошей
31 марта 2016, 18:43
Шановна Лариса!
Нам складно прокоментувати ситуацію, що склалася, оскільки зазначених даних недостатньо, щоб ідентифікувати Вас як клієнта.
Дозвольте нам детально розглянути цю ситуацію. Надішліть, будь ласка, на help@pb.ua деталі питання та контактні дані, зазначивши посилання на відгук, щоб ми могли допомогти Вам вирішити проблему.
З повагою, ПриватБанк.
31 марта 2016, 18:46
Які вам дані вислати, я ж вислала імя прізвище номер карти телефон, навіть квитанції прикріпила ще які дані від мене потрібно
marik66
marik66
31 марта 2016, 19:15
Ще пояснювальну записку їм треба з поясненням, чому Ви надаєте номера карток іншим особам і хто ці особи.
31 марта 2016, 21:02
Якщо ви до сих пір не зрозуміли, то пояснюю — приватбанк не потрібні від вас ніякі дані, privatbank потрібні від вас ваші гроші на тимчасове безоплатне користування. і приватбанк ці гроші отримав, без вашої згоди та без зайвого клопоту.
4 апреля 2016, 12:38
Только не временное, а постоянное. Если не отсудить деньги — через 3 года банк заберет их себе и закроет счет. Почитайте их правила и условия
4 апреля 2016, 14:04
Тоже весело :) если клиент терпила который боится/неможет/нехочет/ленится отстаивать свои права, такой вариант самый прибыльный
4 апреля 2016, 14:33
На то и расчет. Поэтому нужно агитировать всех, у кого такая ситуация немедленно обращаться в Суд

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Будь ласка розберіться з вирішенням даного питання