Приватбанк не віддає депозит

kurin 17 февраля 2016, 10:36
Закінчився депозит відкритий в п24 у гривні (12т) ПБ ДРУГИЙ день не віддає. Після звернення на 3700 і у чат ПБ сформовано заявку на вирішення ще о 10 год ранку того ж дня. 17.02.2016 — звернувся знову на 3700 — відповідь — «Ваше питання потребує більш глибокого вичення». Вивчають чи повертати клієнту його кошти з депозиту?

hfbcf505
hfbcf505
17 февраля 2016, 12:18
Если Вы открыли депозит через Приват 24 должны знать:
1. Депозит, открытый в П24 закрывается в П24. Для этого всего лишь необходимо активировать функцию «Разорвать депозит» после окончания депозита. Через 5 минут деньги попадают на карту для выплат. На это дается три(если не ошибаюсь) дня. После этого депозит пролонгируется. Если не уложились в данное время, идет процедура «досрочное расторжение депозита». И тогда уж точно деньги можно забрать только через несколько дней.
2.Или Вы чего-то не договариваете или «наводите тень на плетень»…
17 февраля 2016, 15:02
В даний час я вклався. вийшло так що через 5 мінут не попали на карту. в чаті сказали що розберуться вже другий день розбираються
17 февраля 2016, 12:26
Все может быть значительно проще. Вы через Приват24 разорвали депозит, но на карту он не зачислен. Строка с суммой однако продолжает висеть в списке депозитов. Заходите внутрь, нажимаете «Снять часть средств», вбиваете полную сумму до копеек и он должен попасть на карту. Был такой опыт. Просто Вы не попадаете на умного консультанта.
17 февраля 2016, 15:07
Депозит висить у списку я такий що продовжено
PrivatBankQM
PrivatBankQM
17 февраля 2016, 13:53
Шановний Автор!
Дозвольте нам детально розглянути цю ситуацію. Надішліть, будь ласка, на help@pb.ua подробиці ситуації, що склалася, а також контактні дані, зазначивши посилання на відгук, щоб ми могли надати детальну консультацію.
З повагою, ПриватБанк.
17 февраля 2016, 14:47
З Вашого дозволу Автор напише тут.
17 февраля 2016, 14:52
Депозит Безподатковий для отрмувачів зп допомог… і т д. Відкритий в п24 влітку 2015 року на місяць. Щомісяця прологовувася. Закінчився 15 лютого. 16 — при спробі розірвати п24 написав що слід скористатись достроковим розірванням (???), що я і зробив. Ще раз наголошую що просто розірвати система не пускала. Після зверння в чат і на 3700 — обіцяли розбратись протягом 24 год. вже прошло 40 годин і нічого не відбулося, тобто кошти на карту не поступили. на 3700 відповіли що питання направлено на вищий рівень
17 февраля 2016, 17:19
Этот депозит без трехдневного срока при пролонгации, насколько я помню. Лонгируется сразу на следующий день после истечения срока. Потому и пишет — пользуйтесь досрочным расторжением. Почитайте договор там где кнопка расторжения. У меня такой был давно. Расторг без проблем. По моему система писала, что Вы можете потерять несколько гривен процентов от нового срока депозита(один или два дня в Вашем случае)
Ну, Вы сделали досрочное расторжение, деньги зачислены на карту или нет?
17 февраля 2016, 17:35
Ні.
17 февраля 2016, 18:56
Шляхом маніпуляій кошти зайшли на карту. всім дякую.
MykolaA
MykolaA