Нелогічність кредитного ліміту

themoderat themoderat
16 февраля 2016, 1:28
1
Є запитання до приватбанку, точнiше процедурi видачi кредиту. Нещодавно зiткнувся з проблемою: «На жаль, Вам вiдмовлено в пiдвищеннi лiмiту. Ви можете скористатися особистими коштами на картцi».

Кредити погашаю вчасно, боргiв нiколи не було, карткою користуюся майже кожен день, але, незважаючи на це, банк вiдмовляється видавати кредит, хоча нiколи не називає причину. Складається вiдчуття, що процедура видачi являється абсолютно випадковою.

Комментарии (3)

+
+11
sawaya
sawaya
16 февраля 2016, 12:59
Запорожье
#
Закиньте 20 тыс. грн. или 1000$ на депозит 1 мес., погасите кредитный лимит с «+» и будет вам счастье! Да ещё и 10-12 тыс. грн. для оплаты частями появится:_)
+
+11
ValentinaK
ValentinaK
16 февраля 2016, 16:38
Харьков
#
«банк вiдмовляється видавати кредит, хоча нiколи не називає причину»
У банка нет обязанности отчитываться о причинах отказа и тем более выдавать кредит. Он оценивает свои риски и принимает решение.
+
0
PrivatBankQM
Ответ банка
PrivatBankQM
16 февраля 2016, 20:55
ПриватБанк
#
Шановний Автор!
Банк приймає рішення щодо розміру кредитного ліміту та про його надання на підставі математичної моделі, яка будується на сотнях і навіть тисячах показників. На превеликий жаль, за результатами чергового перерахунку цієї моделі банк змушений був переглянути своє рішення щодо розміру Вашого кредитного ліміту.
З повагою, ПриватБанк.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться