банк КИДАЛО!!!!!!!!

romik13 27 декабря 2015, 17:59
приват кинув мене на 30евро при розрахунку через інтернет з европейського сайту(ціни у евро), оплачував покупку валютною картою євро приват банк! сайт з якого купив виставив мені одну суму а долбаний приват зняв на 30євро більше!!! пояснення з банку такі: це винна сайта тому що сайт зробив конвертацію!!! Звязуюсь із сайтом ті кажуть шо це АБСУРД!!! Вони запросили у банка точно таку суму яка вказана у фактурі і валюту ЄВРО!!! ціни у євро вони не можуть конвертувати валюту бо немають ні можливостей ні доступу для таких операцій!!! Сказали що це мій банк відповідає за конвертації по карті і що банк мій є шахрай якщо він не признає своєї вини!!!
Також декілька днів тому зробив 5 заказів на цьому ж сайті на 2500євро!!! так сайт на другий день анулював всі закази!!! поясненя таке: ПІДОЗРА У ШАХРАЙСТВІ!!! При оплаті з моєї сторони(карта валютна євро приват банк) були якісь підозрілі операції тому і анулірували заказ з підозрою у шахрайстві!!! Прийлось використати карту іншого банку і все пройшло без проблем і зняло з карти таку саму цифру як на сайті!!!
Ось так приват заробляє на своїх клієнтах!!!

PrivatBankQM
PrivatBankQM
28 декабря 2015, 10:12
Шановний клієнте, доброго дня!
Дозвольте нам детальніше розглянути ситуацію. Надішліть, будь ласка, на нашу пошту help@pb.ua, номер картки і Ваші контактні дані, вказавши посилання на відгук.
З повагою, ПриватБанк