% за послугу

huneygreen huneygreen
30 ноября 2015, 13:19
4
Вперше стикнулася з некоректністю при проведенні платежів через термінал. Решта зараховується на власну картку із стягненням 0.2 % від суми, про що було повідомлено вже після зарахування коштів на картку. Вважаю це не коректним. Бажаю банку виправити цю помилку- попереджати клієнта до проведенні операції, а не ставити перед фактом після- це неповага до клієнта.

Комментарии (3)

+
0
PrivatBankQM
Ответ банка
PrivatBankQM
30 ноября 2015, 19:46
ПриватБанк
#
Шановний huneygreen!
За перерахування решти на карту стягується комісія залежно від суми:
Сума решти до 50 грн — без комісії.
Сума решти від 50,01грн — комісія 0.2% від суми поповнення (мінімум 2 грн) + комісія карти за поповнення.
З повагою, ПриватБанк.
+
0
huneygreen
huneygreen
1 декабря 2015, 9:30
#
Дякую, якщо ви уважно читали, я про цей порядок взнала після завершення операції. Тому раціонально класти гроші спочатку на картку, потім робити з картки платіж. Невже треба бути кимось, щоб робити не раціонально? За поповнення кредитки таким чином( рештою) у розділі «поповнення» нічого про % не сказано- внесіть, будь ласка, туди інформацію. Якщо Ви. звичайно, наполягаєте. що вчиняєто коректно. :)
+
0
sokolok
sokolok
1 декабря 2015, 12:31
Sokolok, Киев
#
Якщо надалі будуть введені додаткові комісії ПБ, то запевняю Вас, що взнаєте про це вже тільки після проведення операцій. Такий зміст роботи ПБ-змінювати все нальоту без попереджень, аби збити побільше грошенят. Будьте уважні і завчасно уточнюйте інформацію. P.S. Неповага до клієнта-це один із стандартів роботи цього Банку.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться