крадіжка коштів

Romaua Romaua
8 ноября 2015, 3:58
без оценки
З валютної інтернет картки зняло 2 $, в виписці пише, що на рахунок сайту https://wideup.net/.Я про такий сайт ще навіть не чув і реквізитів цієї картки ніхто не може знати, бо я ще не проводив жодних операцій по цій картці.Через тих 2 $ я втратив більше тисячі доларів, бо я не зміг вчасно перевести потрібну суму коштів(перевів на webmoney кошти але приватбанк.напевно через цей інцендент затримав перевод). Ось що мені відповіли: «Дякую за очікування! Мені дуже шкода, що змусили Вас очікувати. Ми робимо все можливе, щоб зменшити час між відповідями. ми можемо передати заявку на оскарженого даної операції, час обробки заявки може зайняти до 180, днів, так як запит надсилається в міжнародну платіжну систему Або, Ви можете зв'язатися з сайтом і уточнити інформацію з приводу повернення»
Я думаю, що потрібно змінити банк, бо Приватбанк не надійний

Комментарии (2)

+
+9
mazaj
mazaj
8 ноября 2015, 6:16
http://minfin.com.ua/blogs/mazaj/82667/
#
<<<Я думаю, що потрібно змінити банк, бо Приватбанк не надійний>>>
В данном конкретном случае единственно верный вывод.
Ведь никто, находясь в здравом уме и твердой памяти, не напишет что он лох, что лазит по всем сайтам и неизвестным сервисам подряд, не читает условий пользования, не ставит (или не снимает) нужные галочки. Ну и так далее…
Как пример
minfin.com.ua/company/privatbank/review/80435
Или это
minfin.com.ua/company/otp-bank/hotline/62661/

Вспоминайте, где и на каких условиях Вы регистрировались (не обязательно именно на этом сайте), проверяйте свой компьютер хорошим антивирусником на наличие троянов и прочей нечисти.
И меняйте банк.
Будет как у Жванецкого:« Может что-то в консерватории поправить ...»
+
0
PrivatBankQM
Ответ банка
PrivatBankQM
8 ноября 2015, 13:19
ПриватБанк
#
Romaua, добрый день!
Разрешите нам подробнее рассмотреть ситуацию. Направьте, пожалуйста, на нашу почту help@pb.ua, ссылку на этот отзыв, номер карты, детали платежа и Ваши контактные данные.
С уважением, ПриватБанк.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться