Довідка про зарплату у Фонд зайнятості

Iryna2012 6 ноября 2015, 17:44
У мене виникла проблема з отриманням довідки у Фонд безробіття вірного формату, через канал який доступний керівникам відділення приходить довідка абсолютно невірного змісту, яку не приймають у Фонді по безробіттю.ПриватБанк позиціонує себе як банк який повністю перевів документооборот у електронну форму і у ЗМІ пропонує навчати інших, у тому числі державні органи цій програмі. У той самий час, таке просте питання як отримання довідки про доходи у Фонд зайнятості займає у мене уже 1 міс. часу, абсолютно безрезультатно, і проблема заходить у тупик.Банк просто не надає мені таку довідку.Проблема масова, уже лише по своєму регіоні я чую про декілька випадків. Можливо комусь недавно вдалось отримати довідку вірного формату, напишіть будь-ласка яким саме способом.

PrivatBankQM
PrivatBankQM
6 ноября 2015, 20:33
Шановна Iryna2012!
Дозвольте, будь ласка, нам вирішити питання, що виникли. Надішліть на help@pb.ua опис ситуації та Ваші контактні дані, зазначивши посилання на відгук. Наперед дякуємо Вам за зворотний зв’язок!
З повагою, ПриватБанк.
LarinVictor
LarinVictor
9 ноября 2015, 9:36
Я перепрошую за інтимне питання. Ви самі з банку звільнились чи Вас?

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Довідка про зарплату у Фонд зайнятості