Комісія за перекази SWIFT у Приватбанку

Duck Quack 5 ноября 2015, 12:23
Ви вірите у цю рекламну пургу про 0,5% комісії за зарахування переказу?
Де-юре може це й так, а ось вам історія де-факто:

Отримував перший переказ: 1000 євро, комісія 5 євро, зарахували на картку 995. Чудово (якщо забути про те, що для отримання готівки кров з носу потрібна картка для виплат, а просто з віртуального рахунку зняти неможливо).

Другий переказ: 500 євро, комісія 24 євро, зараховано 476. Приват говорить, що комісію зняв банк-кореспондент, показує виписки. Чомусь при першому переказі її (комісії) не було. Посперечались і забули.

Третій переказ: 500 євро, комісія вже 33 євро. На секунду, це ледь не 1000 гривень по курсу в обмінних пунктах. Консультуюсь з відправником переказу, з його рахунку знято 500 євро, в мій банк надходить 467, а комісія, вияляється, осідає в чиїйсь кишені десь по дорозі.

Словом, це останній раз коли я користуюсь цією послугою у ПриватБанку. Дарувати добрим дядечкам банкірам 7% своєї зарплатні замість обіцяних 0.5% я більше не збираюсь.

PrivatBankQM
PrivatBankQM
5 ноября 2015, 14:17
Добрый день.
Действительно, при SWIFT платеже, отправитель выбирает тип комиссии. Тип комиссии SHA предусматривает взимание банком посредником оплаты за свои услуги с тела платежа. При отправке платежа отправитель может выбрать тип комиссии OUR, в этом случае комиссию по платежу оплачивает отправитель.
Вы можете указать детали платежа на почту help@privatbank.ua и Вам будет предоставлена консультация.
24 ноября 2015, 12:39
З працівниками банку я розмовляв неодноразово на цю тему.
Мені незрозуміло лише те, як може переказ, що відправляється з однаковими параметрами щомісяця, бути зарахований одного разу з обіцяними 0.5%, а іншого — з ~8% комісії.
Я також говорив з відправником на цю тему, він погодився перевірити всі транзакції зі свого боку, хоча одразу ж сказав, що сплачує всі комісії самостійно.
Чекатиму, чим вирішиться ця ситуація.
5 ноября 2015, 19:09
По-перше, комісія за зарахування SWIFT переказу на 0,5 %, а 0 %.
По-друге, вам варто уточнити, який тип комісії вказував (-ли) відправник (-и) кожного разу.
Якщо OUR, то доходить рівно та сума, яку відправив відправник. Якщо SHA (а тим паче BEN), то тут вже як повезе (мається на увазі, що банк-кореспондент зніме частину або всю комісію з вас).
6 ноября 2015, 9:37
Комісія банків кореспондентів є в будь якому банку. Вам всі три рази перераховували кошти з однакових банків?
7 ноября 2015, 0:17
«Комісія банків кореспондентів є в будь якому банку»

Комісія-то є, питання в тому, хто її оплачує.
Отже:
OUR — комісію банка відправника, комісію банка-кореспондента банка відправника, комісію банка отримувача й комісію банка-кореспондента банка отримувача оплачує відправник.
SHA — комісію банка відправника й комісію банка-кореспондента банка відправника оплачує відправник, комісію банка отримувача й комісію банка-кореспондента банка отримувача оплачує отримувач.
BEN — комісію банка відправника, комісію банка-кореспондента банка відправника, комісію банка отримувача й комісію банка-кореспондента банка отримувача оплачує отримувач.
7 ноября 2015, 0:20
Чи ви промахнулися й питання було не до мене?
9 ноября 2015, 9:10
Коментар був загалом до теми.
24 ноября 2015, 12:43
Усі рази кошшти перераховувались з одного і того-ж банку, Deutsche Bank AG.
24 ноября 2015, 12:39
Чекатиму, чим вирішиться ця ситуація.
vkadimir
vkadimir
6 ноября 2015, 15:57
Такая же ситуация, только было 2 суммы одна 50 евро другая 50 и дошли только по половине из этих сумм! в приват банке винят другие банки… короче такие дела у банка… и будет ещё веселее!

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Комісія за перекази SWIFT у Приватбанку