Карта Приватбанк

Dimon30 Dimon30
21 октября 2015, 9:00
без оценки
Користуюсь картою приватбанку більше 5років, не раз брав кредити на побутову техніку за допомогою карти. Але останній час незрозумілі речі відбуваються-банк сам в без повідомлень зменьшує кредитний ліміт, це при тому що щомісячний платіж, наприклад, у мене 450грн я стараюся платити 1000грн( бо бачу, що діла не буде скоріше треба виплачувати) так вони ті кошти що залишились зразу під ноль. В кінці місяця знімають відсотки і получається вже у мінусах. Шановний Приватбанк на таких клієнтах ваш банк і тримається я плачу справно всі платежі і відсотки по них ніяких затримок по платежах всі роки співпраці з вами не було. По програмі оплата частинами відказали чому ??? не пояснили. Так я користуюся картою ложу гроші — знімаю але ж для цього вона і треба!!!

Комментарии (1)

+
0
PrivatBankQM
Ответ банка
PrivatBankQM
21 октября 2015, 10:10
ПриватБанк
#
Dimon30, доброго дня!
Розмір кредитного ліміту встановлюється кожному клієнтові індивідуально й залежить від багатьох факторів, наприклад, таких як:
— наявність довідки про доходи, закордонного паспорта чи документів, що підтверджують володіння майном;
— кредитна історія в ПриватБанку та в УБКІ (http://ubki.ua/);
— наявність депозитів, поточних рахунків, платежів, інших продуктів ПриватБанку тощо.

Якщо спочатку встановлений банком ліміт нижче, ніж Ви розраховували, рекомендуємо активно користуватися банківськими продуктами й надалі, і коли збільшення ліміту стане можливим, Вам надійде SMS-повідомленням.

На розрахунок лімітів по сервісу «Оплата частинами» впливає: кредитна історія клієнта, наявність депозитів / кредитів і їх платіжність, а також зарплатна картка ПриватБанку, А-Банку.

З повагою, ПриватБанк.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться