Приватбанк заблокував карту по пыдозрі в шахрайстві

Сергій Бойко Сергій Бойко
7 октября 2015, 11:21
без оценки
04.10.2015 року спробував розрахуватися карткою в інтернеті, та не вдалося. Подзвонив на 3700 де мені сказали, що по карті є обмеження і мою заявку розглянуть. Дзвонив щодня на гарячу лінію і тільки вчора мені співробітник call-центру накінець-то проговорився, що мою карту заблоковано у зв'язку з підозрою шахрайства третіми особами, але ніяких дій незаконних не проводилося мною… Після дзвінків та переписки з службою підтримки привата я отримав 2 рази смс з текстом, що мою заявку передано на більш високий рівень, але зі мною ніхто навіть і не думає зв'язатися. Після цього всього я передивився виписки в приват24 та всі смс і ніяких підозрілих дій не побачив. На всі запитання банк тільки відповідає, що мені передзвонять, але як і у неділю так і вчора мені сказали, що «заявка подана і її будуть розглядати на протязі 5-7 днів». Почитавши тут на форумі зрозумів, що банк просто може заблокувати карту і нічого не роз'яснюючи не повертати кошти, а на цю карту мені ще й переводять з/п і боюся, що можуть всі кошти так заблокувати. А в відділеня звернутися не маю можливості ніяк. Що робити в такому випадку?

Комментарии (6)

+
0
PrivatBankQM
Ответ банка
PrivatBankQM
7 октября 2015, 11:40
ПриватБанк
#
Добрий день, Сергій!
Дозвольте нам докладніше розглянути ситуацію.
Направте, будь ласка, на нашу пошту help@pb.ua, посилання на відгук, номер картки і Ваші контактні дані.
З повагою, ПриватБанк.
+
+4
sanch ☺
sanch ☺
7 октября 2015, 13:00
琚 灏
#
Полезный комментарий
Стучаться по всем доступным каналам, перевыпустить карту, попытаться снять наличные с кассы без пластиковой карты по № счета (пополнить через ай-бокс карту на 1 грн., в чеке выудить № счета). Дублировать все обращения письменно, через почту с уведомлением о доставке, жаловаться везде…

Самое основное — обезопасить з/п, а значит сменить банк (это Ваше право по ЗУ «про оплату работы»).
+
+3
mazaj
mazaj
7 октября 2015, 13:37
http://minfin.com.ua/blogs/mazaj/82667/
#
Да подождите, ему еще ничего не ответили.
И как я понял, карта для выплат не заблокирована. Как и банкинг.
В случае блокировки перевыпуск карты ничего не дает. Ведь блокируется всё, что связано с аккаунтом.
Мы с Вами уже говорили на эту тему — счет у всех физ лиц единый в Привате, на 2924… и он его может посмотреть в банкинге без айбокса.
ПисАть с уведомлением — это да. Но хотя бы адекватное время подождать. Но если чё ) — я не против.
Качнуть права на работе со сменой банка на выплату зарплаты или получением в кассе предприятия наличными далеко не каждый может. Очень далеко не каждый. Но для «жующих сопли» (это я не лично о Вас) — я тоже не против. Пусть меняет.
+
0
Сергій Бойко
Сергій Бойко
7 октября 2015, 16:37
#
Ну от і є рішення-мою карту блокують і ніколи не розблокують. Позвонила дама з номера +380567369123 і сказала мені, що я шахрай (без суду і слідства-все вирішили в приваті за 3 дні)-на мою карту надходили дивні переводи, що я продаю товар в інтернеті що вже подана заява в міліцію і мою справу передають в СБ-адже окрім цих переказів вони побачили якісь підозрілі перекази з моєї сторони в Латвію(???). Хоча я за останні 2 місяці поповнював тільки свій рахунок на alpari та покерстарс, 2 рази мобільний та розраховувався декілька разів в магазині переводив зі свого рахунку кошти дружині та ще декільком особам. Ніяку інформацію банк не надає, на моє прохання щось роз'яснити обіцяють, що СБ обов'язково зі мною зв'яжеться. P.S. Сьогодні (хоч карта і заблокована) отримав на неї 2 дивні перекази по 1 копійці, і в другому ще й повідомлення, що я ебл.ан, мене шукає міліція і я маю вислати диск (???). А виписка кардинально помінялася-на ній навіть появлялися мінуса, а це дебетна картаОт такі справи…
+
0
Сергій Бойко
Сергій Бойко
7 октября 2015, 16:39
#
І ці мінуса появилися після того, як карту заблокували-раніше їх точно не було і бути не може-адже по цій карті відсутній кредитний ліміт.
+
0
Елена Задворная
Елена Задворная
24 октября 2015, 11:50
Киев
#
Доброе утро!
Сергій Бойко! У меня произошла в точности такая же ситуация!
Вот уже 2 дня Приват обзванивает всех, кто когда-либо делал на мою карту переводы!
Как у Вас сейчас обстоят дела с деньгами, которые были на карте?
Дайте совет — с чего начинать, куда писать, звонить?

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться